Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől pozitív még mindig az...

Valaki : kérdése:

Mitől pozitív még mindig az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Önmagam megnyugtatása miatt vettem egy ovulációs tesztet. Sosem voltam semmilyen vizsgálton, csak feltételeztem az ovulációt. Megvettem, pnt mikor én is gondoltam, pozitív lett. Örültem, hogy igen, van peteérésem (azt olvastam, hogy nem mindit van ha jó a menstruáció) A napokban csináltam még 2-t.3 napja pozitív... Pedig elvileg már nem kéne annak lennie. Ez mitől van?

2022. jan. 28. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert két csíkos nem pozitív. A csíkok erőssége számít. LH mindig van a szervezetben, csak a teljesen egyforma csíkos pozitív.
2022. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót es megtudod miért van ez. Akkor pozitív csak egyébként ha a 2 csík egyforma erősségű. Azt pedig nem jelzi hogy a petesejt kiszabadult-e csak azt hogy a peteérés mikor van.
2022. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké, akkor úgy van hogy amit először csináltam azon a kontrollcsíknál kicsit halványabb a másik. Nem sokkal és mindkettő élét határozottan látom.

A következőnél egyforma a két csík majdnem.

A mainál van második csík de nem látom az élét, halvány

Ez jó?

2022. jan. 28. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

akkor valószínűleg ma van az ovu napja, legalábbis a pozitív ovu teszt utáni napot tekintjük ovu napjának, mivel nem tudni mikor szabadul ki a petesejt.

es valoban a + ovuteszt nem garantálja a pete kiszabadulását, csak jelzi hogy mikor van az lh csúcs.

2022. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!