Nagy baj lehet ??

Figyelt kérdés

Sziasztok, már irtam ide , január 9-én kellet volna meg jönnie de nem jött meg helyette 2 nap barnàzàs, utána csináltam egy tesztet negativ lett, rá egy hétre halvány pozitív,

Akkor kértem időpontott a nőgyógyászhoz febr 2-ra kaptam időpontott, rá egy hétre január 20-àn el kezdtem barnàzni utána meg vérezni, be tudtam annak hogy kémiai terhesség volt, volt már ilyenem , de most ma reggel csináltam egy tesztett mert ismételten el kezdtem egy kicsit gyengén barnàzni és az meg halvány pozitív lett! Mitől lehet segitsettek, be megyek a sürgősségire ma


2022. jan. 30. 08:28
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

[link]

Most csináltam

2022. jan. 30. 14:35
 32/53 anonim ***** válasza:
Ez pedig pozitívnak tűnik, szerintem menj be az ügyeletre, megertelek hogy tudod hogy szarok , én pesten vagyok ugyanígy az ugyelettel, bunkók, igyekszem kerülni őket de ha muszáj akkor muszáj. Főnököm felesége ugyanide járt, ő is mondta h nagyon bunkok a surgossegisek de azért ha bunkó ha nem, megnezni köteles.
2022. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Beszéltem a korhàzzal azt mondtàk hogy menjek az sztk-ba holnap, nagyon sok a covidos fertőzött a kórházban, de saját döntèsemen múlik, nem tudom mit csináljak
2022. jan. 30. 15:00
 34/53 anonim ***** válasza:
Az oké hogy sok a covidos de gondolom nem az ugyeleten uldogelnek... Néztd, mennyire, barnazol? Ha enyhén akkor szerintem pihenj ma már végig csak furdeni enni kelj fel és holnap menj az sztk, ha nagyon akkor mindenképp menj be. Első baba lenne?
2022. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés a barna, igen első lenne ha az is lenne, csak én már félek, hogy méhen kívüli vagy teljesen más miatt pozitív a tesztem , vagy más áll a háttérben, de nagyon szépen köszönöm hogy írtatok
2022. jan. 30. 15:45
 36/53 anonim ***** válasza:
Ha méhen kívüli lenne, erősen véreznél és görcsölnél. A barnázás progeszteron hianyra utal.
2022. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
De akkor egy hete miért véreztem ? Azt hittem menstruàltam
2022. jan. 30. 16:09
 38/53 anonim ***** válasza:

Reméljük holnap mondanak valami okosat!

Kitartás!

2022. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk akkor kellett volna menstrualnod azért is barnazhattal. Az elején van ilyen hogy az elmaradt menstruaciokor kicsi gorcs van es barnazas.

De azt mondom meg mindig hogy sokkal erősebbnek kéne lennie a tesztnek.

2022. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit mondtak az sztkban? Hogy vagy?

2022. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!