Nagy baj lehet ??

Figyelt kérdés

Sziasztok, már irtam ide , január 9-én kellet volna meg jönnie de nem jött meg helyette 2 nap barnàzàs, utána csináltam egy tesztet negativ lett, rá egy hétre halvány pozitív,

Akkor kértem időpontott a nőgyógyászhoz febr 2-ra kaptam időpontott, rá egy hétre január 20-àn el kezdtem barnàzni utána meg vérezni, be tudtam annak hogy kémiai terhesség volt, volt már ilyenem , de most ma reggel csináltam egy tesztett mert ismételten el kezdtem egy kicsit gyengén barnàzni és az meg halvány pozitív lett! Mitől lehet segitsettek, be megyek a sürgősségire ma


2022. jan. 30. 08:28
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Mit mondtak?
2022. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

Sziasztok, ne haragudjatok hogy nem írtam elég kuszàk voltak a nappok most. Azt mondta a doki, hogy terhességre utaló jelett nem lát, de azért el küldött egy nagy laborba ahol a HCG is néztek,jövőheten kell vissza mennem kontrollra. Azt mondta lehet hogy ez egy vetélés is lehet, de az majd pontossan a laborból fog kiderülni.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget :) 😍

2022. febr. 3. 17:36
 43/53 A kérdező kommentje:
Sziasztok, szerdán a doki be küldött a kórházba mert labor eredményem pozitív lett, de még se látott semmit és még mindig barnáztam, szerdán csináltak ultrahongot de oott is ki zártàk a terhességet nem láttak sehol semmit, vettek vért abban viszont volt 115 hcg, mondta a doki hogy menjek vissza pénteken vagyis ma, ma már 143 volt a hcg mégis haza küldtek mert nincs pcr tesztem, holnap kell vissza mennem azt meg csináltatni és utána max vasárnap be feküdhetek, de ma meg se vizsgált a doki, azt mondta a doki hogy ez jó formán nem emelkedett de még is van ott valami, be fekszem majd vasárnap és meg figyelnek max a végén ki kaparnak ezt mondta, ti vissza mennètek ide vagy mit csináljak ??
2022. febr. 11. 16:23
 44/53 anonim ***** válasza:
Hát ez elég kesze-kusza, de persze vissza kell menni a kórházba.
2022. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy a hcg 2 naponta duplázódik. Hát nem sokat emelkedett.
2022. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Január 9 óta kizart hogy 143 legyen a hcg terhessegnel. Az irtó kevés ráadásul ha uh nem látnak a világon semmit akkor ott sajnos nincs semmi😔 de mindenképpen menj vissza a, kórházba, ez nem játék!
2022. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
De ha nincs semmi akkor miért lehet hcg a szervezetemben
2022. febr. 11. 19:53
 48/53 anonim ***** válasza:
Szia, én 2019 áprilisában ugyanígy voltam ahogy te. Pozitív teszt utána vérzés mintha menstruációm jött volna meg,majd ugyanúgy pozitív teszt. Ultrahangon nem láttak semmit az SZTK-s rendelésen. Ők ezzel le is zárták a dolgot. De én nem voltam nyugodt, hogy még mindig pozitív a terhességi teszt és elmentem magánban dokihoz (ez volt egy pénteki napon) Ő mondta,hogy hétfőn menjen be a kórházba, néznek hcg-t a vérből. Nekem 180 körül volt viszont uh-n ott sem láttak semmit. Gyógykaparást csináltak még hétfőn,majd kedden megint vérvétel. Szerencsére feleződött a hcg így kizárták a méhen kívüli terhességet, hazamehettem. 1 hét múlva újból vért vettek, ott már majdnem nulla volt. A mai napig nem tudom mi volt, valószínűleg vetélés, de azt a hetet nem kívánom senkinek. Remény,hogy terhes vagyok majd rettegés a méhen kívüli terhességtőp :(
2022. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

[link]


Szia,énis nemrég hasonlòan voltam,nálam méhenkívüli terhesség volt az 5.ik héten kórhàzba kerültem erös vérzés görcsök,nemkelett operálni és màsnapra a hcg csak 108volt...

Itt egy kép fent a hcg t làtni hogy milyen lassan ürült volt hogy emelkedett is nincs feltüntetve minden vizsgálat,vérvétel mert hetente kétszer kelett járnom

az utolsó a 31.ike után us még két hétbe telt míg kiürült teljesen a hcg

Nekem is végig pozitivak voltak a tesztek

Csak egy pèldának szàntam,remélem a te esetedben jól alakul minden

2022. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Hat azt irtad másodszorra látott megis valamit a doki….en mar nem ertem mi van ne haragudj.
2022. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!