Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek használt a Robitussin...

Kinek használt a Robitussin ivása a peteérés előtt?

Figyelt kérdés
Az egészséges táplálkozással a gyermekáldásért c könyvben van, hogy lehet higítani vele a méhnyaknyákot, így tovább élnek a spermák.
2010. szept. 10. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Hogy mit ki nem találnak!
2010. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Állítólag a könyv szerint ez egy réges-régi praktika, nem konkrétan a Robitussint használták, hanem köptetőt, olyat amiben nincs antihisztamin, az asszonyok.
2010. szept. 10. 11:11
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg mik nincsenek!Hogy miket ki nem találnak teherbeesési céllal....eszem megáll....

Ha régen használták az asszonyok,lehet benne valami.

:S :O

2010. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne hari de ez hülyeség, csak gondolj bele, ha megiszod az a lerakódott nyálkát oldja hogy fel tudd köhögni , a hüvelyváladékod nem fogja hisz el sem jut odáig, azon kívül hogy a hüvelyváladékot kell valami folytán betegség miatt gyógyítani az külsőleges szerként tudod megtenni mert külső szervnek számít,/ akár méhnyakpuhítás szüléskor nem lenyeletik /, és ráadásul még veszélyezteted a szervezeted ha ugyanis köptető és köhögéscsillapító adása fokozott figyelmet igényel/. Lehet hogy sok mindent használtak régen , de nem minden volt jó is vagy okos is , volt ahol pálinkába áztatott kenyeret adtak a gyereknek és még sorolhatnám. Ráadásul szerintem régen nem foglalkoztak vele ennyit , menta meló és szépen születtek is gyerekek sorba.
2010. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mennyi benne az igazság, de

volt itt aki azt írta, hogy hasmenése volt folyamatosan amíg itta.

Tehát hat a nyálkahártyára mindenhol.

Más: pl az orrspray használat is befolyásolja a szervezetet, mert egy része felszívódik.

2010. szept. 10. 11:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia, én ezt a könyvet 2001-ben vettem meg, nem sok mindent tartottam be belőle, két dolgot összesen, ettem a búzacsírát és ittam a robitusint..és abbahagytam a c-vitamin szedést, mivel a könyv szerint szárítja a méhnyálkahártyát, és ha c vitamin ezt teszi a méhnyálkahártyával akkor egy másik orvosság miért ne lehetne hatással rá. Három hónap múlva terhes lettem, azelőtt két évig próbálkoztunk.
2010. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én írtam hogy hasmenésem lett tőle!mellesleg szerintem nem hülyeség hülyeséget nem írnak könyvbe!és én úgy gondolom hogy hatásos elsö2,5-3 napba ment a pocóm:-) és ennyi!szerintem ez be vállt!ami régen jó volt ahhoz hasonló most miért ne lehetne jó?aki meg nem hallott még róla vagy nem olvasott róla az szerintem ne írjon ilyen véleményt!nem bunkóságból de akkor előbb inkább járjon utána!
2010. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hála Istennek nem kell ilyen butaságoknak utána járnom,mert nincsenek teherbeesési gondjaim,három gyermek édesanyja vagyok+2 hét múlva szülök.De ettől függetlenül ha a régi asszonyoknak bevált,akkor most is beválhat a xxI században.
2010. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aha akkor én lehettem az a buta aki patikában dolgozik és nem jártam utána? szerintem neked kellene utána olvasnod, mert a hasmenést pedig más összetevőjétől van, de ha kíváncsi vagy rá ezt is leírhatom hogy mitől van. Egyébként a baba valószínű nem ettől van hanem mert akkora hittel vetted be hogy elfelejtettél görcsölni rajta!
2010. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utsó!Örülj annak,hogy neked nem kell hónapokat,éveket várnod arra,hogy anya lehess!Sajnos nem mindenkinek adatik meg ez a szerencse attól még nem butaság ha valaki minden reményszálba próbál kapaszkodni csak,hogy át élje azt ami egy nő számára a legnagyobb kincs a világon és amit te is át élsz amihez gratulálok és jó egészséget kívánok!!!

Én egy 31 éves nő vagyok és három éve vágyom erre a csodára eddig sajnos hiába de köv.hónaptól én is ki próbálom mert veszítenivalóm nincs viszont ez is reményt ad és mivel felszívódik,hatással lehet a hüvelynyálkára is és mivel páromnál sem tökéletes minden lehet,hogy segíteni fog!

Mielőbbi sikereket mindenkinek,kismamának jó egészséget,boldog baba várást a hitetleneknek pedig csak annyit,mielőtt válaszoltok olvassátok el a kérdést,hogy segíteni tudtok-e és ha már annyira ingeretek van arra,hogy válaszoljatok legalább járjatok utána!

Puszi mindenkinek!

2010. szept. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!