Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Míert nem sikerülhet a harmadi...

Míert nem sikerülhet a harmadik baba ??

Figyelt kérdés

Tudom sokaknak nemsikerül az első baba sem viszont mi sokat gondolkodtunk harmadik babán míg énis rábólintottam !

Na ez 2020.08- ban kezdödött azóta sem járunk sikerrel ! :(

Próbáltunk már méhpempőt vitaminokat teát , a férjem volt vizsgálaton nála minden rendben van , én pedig most fogok elmenni !

Tudnátok valamiben segíteni esetleg valamilyen tanácsot adni ??

34 -éves vagyok !

Előre is köszönöm !



2022. jan. 30. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Senki sem tudja így megmondani, csak az orvosok, hogy van-e hátráltató tényező.


Mi 2020 márciusától próbálkoztunk, 2021 októberében estem teherbe, pár nappal a rossz eredményu spermavizsgálat után, úgy, hogy részemről is van probléma. Az orvos szerint egyedül a lombik jöhetett szoba, inszeminacio felesleges kör. Na hát nekünk épp akkor jött össze spontán. Szóval semmi sem lehetetlen ☺️


Legjobb ha orvossal konzultalsz, és közben nem csuggedsz ☺️ remény mindig van. És örülj a 2 meglevő gyermekednek, ne hagyd, hogy elvonja róluk a figyelmedet a 3.utani sóvárgás!

2022. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Elkepzelheto, hogy csak nagyon rastresszeltek?

Mi hasonloan voltunk csak a második babaval, mar a lombikon gondolkodtunk, de előtte ugy voltunk vele, hogy varunk, nem probalkozunk. Ugy leszunk egyutt, mint regen, nem a baba miatt. Aztan 8 honappal kesobb pozitiv lettem a tesztem nagy meglepetésemre. 4 évet vártunk mire összejött. Utana viszont a harmadik baba meg meg nagyobb meglepetesunkre 6 hetes kontroll utan szinte azonnal teherbe estem.

Tudom, ezzel nem segitek sajnos, de gondoltam megirom, hogy a mi sztorink is nehezen indult, de boldog vegzodese lett. Szurkolok nektek is!! Jonni fog az a baba, amikor majd ő os úgy erzi, hogy megfelelő a pillanat.

2022. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

(a kerdojel veletlen volt az elozoben😅)

2022. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Inofolicot ittam,egyből sikerült.
2022. jan. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Anyámnak 2 gyerek után záródott el a petevezeték, átfújás után jöttem csak össze. Bármi változhat a testben. Hormonok stb. Jó, hogy vizsgálatra mentek!
2022. jan. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi februárban kezdtünk neki próbálkozni (tavaly) egy elég stresszes időszakban közepén.

Július végén-augusztus elején megoldódni látszott, de azóta sajnos még rosszabb lett. De abban a periódusban sikerült a baba csak. Mai napig annak tudom be, hogy mivel azt hittem, hogy minden rendben lesz, összejött.

2022. jan. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömék 10 éve próbálkoznak. Az első gyerek összejött egy nászúton (nem tervezték), a tervezett meg azóta sem.
2022. jan. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ők, főeg az anyuka totál rástresszel.
2022. jan. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Azért mert nektek nincs pénzetek az inofolicra,attol még nekem az segített.Hiába pontoztok le,attol még jo cucc.😏😅
2022. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

en sem tudom, miért lettem le pontozva, pedig masok is hasonlo valaszt adtak, mint en, de oke🤷🏻

2022. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!