Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 szputnyik oltás után, és...

2 szputnyik oltás után, és éppen babára való próbálkozáskor ajánlanátok a harmadik covid oltást?

Figyelt kérdés
A második oltásomat június elején kaptam. Eléggé nagy dilemmában vagyok. Beadatnám az oltást, de akkor várnunk kellene megint a babával, pedig már egy ideje próbálkozunk, csak eddig nem sikerült. Hogyan döntenétek a helyemben? Folytatódjon a próbálkozás, és elég lesz a 2 szputnyik, vagy adatassam be a harmadikat is (ebben az esetben csak a pfizert)? Köszönöm a válaszokat!

2021. nov. 10. 00:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Beadatnám. Tudtommal van, amivel nem kell leállni a próbálkozással, az jó megoldás lehet.
2021. nov. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
2021. nov. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Egyértemüen:IGEN!
2021. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
Persze, jó is lesz annak a gyereknek árván felnőni.
2021. nov. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Én biztos nem kérnem de addig amíg egy ilyen döntést sem vagy képes egyedül megoldani szerintem ne a babám gondolkozz
2021. nov. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nézess egy ellenanyag-szintet, ha az még magas, akkor én nem hiszem, hogy beadatnám, felesleges.
2021. nov. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
Kérj pfizert, és nem kell várni. Adasd amúgy be, hiába az ellenanyag szint sajnos, nem megbízható. (Covidon átesett, magas ellenanyag szintű ismerős tünetes covidos megint.)
2021. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Csillus30 ***** válasza:
65%
Én biztos nem adatnám be !
2021. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

“Adasd amúgy be, hiába az ellenanyag szint sajnos, nem megbízható. (Covidon átesett, magas ellenanyag szintű ismerős tünetes covidos megint.)”


Miért talán az oltás megbízhatóbb ? Munkahelyemen (is) sorra dőlnek ki a beoltottak, nem egy kapta el a covidot. Ez is csak a szerencsén és immunrendszeren múlik.

2021. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Kilences, ez így van, de ennél többet nem tud magáért tenni. Ha már csökken az esélye hogy a kórház/intenzív/tepsi lesz belőle, már megérte. Amúgy kórházban súlyos állapotú oltottak messze kevesebben vannak, mint oltatlanok. Aki oltott, az is rendszerint régen kapta az oltást.
2021. nov. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!