Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 5 nappal folyton...

Ovuláció után 5 nappal folyton szurkáló meg melegség érzet a petefészkemben esetleg jelezheti, hogy sikerrel jártunk?

Figyelt kérdés
Első clostilbegyt kúrám után vagyok. 3 érésben lévő tüsző. Ovum 28.án volt. Azóta folyton szurkálást meg melegséget érzek azon az oldalon ahol a 3 tüsző volt. Volt valakinek hasonló tünete mikor terhes lett? Eddig ilyen nem éreztem még

2022. febr. 2. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

5 nappal ovuláció után be sem ágyazódik még...

Szimplán azt érzed, hogy 3 tüdsződ repedt meg és a helyén lévő sárgaestek fájdogálnak. Nem kell bele többet képzelni...

Ettől persze sikerülhet, csak smemi köze nincs a jelenlegi tüneteidhez..

2022. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%

Én 6 clostys hónapon vagyok túl,minden hónapban 4 tüszőm érett be. De nem lettem terhes, ne várj csodát tőle! De kívánom hogy sikerüljön!

Az első jól írta, 5 nappal ovu után még be se ágyazódott....

2022. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azt gondolom, hogy beágyazódott, nem is írtam ilyesmit. Hanem, hogy még sosem volt, hogy így szurkált volna a petefészkem az ovuláció után. Mindig elmúlt miután megvolt. Azt gondoltam ez valami jót jelenthet, hogy talán elkezdett valamilyen hormont termelni a petefészkem vagy hasonló
2022. febr. 2. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Mikor nem kell megjönnie?
2022. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia

Hétvégén. Nagy reményeket fűzök a hónaphoz. Szurkálást érzek a petefészkemben még mindig.

2022. febr. 8. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok! 🙏😊Ird meg ha sikerült
2022. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Itt megjött február 13. Azóta megvolt a 2. Kúrám és a pozitív tesztem is :) ma megyek először orvoshoz <3
2022. márc. 25. 06:29
 8/10 anonim ***** válasza:
De jó! Jó egészséget!
2022. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál kérdező?
2022. ápr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen :) vasárnap töltöttem a 12 hetet :) minden a legnagyobb rendben
2022. máj. 12. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!