Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-15-ig volt peteérésem és...

10-15-ig volt peteérésem és 10-11-14-15-én voltunk együtt, kicsit a petefészkem környékén érzek valami furát olyan melegséget, nem fáj csak olyan érdekes:Lehet baba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 17:35
 1/1 kishangya28 válasza:
Nagy a valószínűsége a teherbeesésnek, bár mivel ma csak 18-a van, a tüneteket még nem érezhetnéd. Lehet a peteérést érezted, ezt sok nő megérzi. Nekem 28 napos a ciklsom és rendre pontosan a 13-16 nap tájékán érzek hasonló melegséget a petefészkemben, bár nekem néha még igen erős szúró fájdalom is társul hozzá. Szóval, ha baba van, a tünetek még váratnak magukra, jövő hónap elején csinálj tesztet.
2012. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!