Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt ismét teherbe...

Szoptatás alatt ismét teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2,5 hónapja szültem, szoptatok 100% anyatejes a babám. Menzeszem nem volt a szülés óta, csak 1 nap egy kis barnázás.

Nem védekezünk, lehetek ismét várandós úgy hogy szoptatok és nem jött még meg?


2022. febr. 3. 01:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, lehetsz, de nem biztos. Nekem is van két barátnőm is, akinek még az első menzesz előtt összejött a kistesó szoptatás alatt, de van olyan is, akik hiába próbálkoztak, pedig már volt menzesz is, csak akkor sikerült, amikor teljesen abbahagyta a szoptatást. Tehát ez totál egyéni és lutri, hogy épp a te hormonjaid hogyan alakulnak.
2022. febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%
Nekem igény szerint szoptatás mellett 16 hónapig! nem volt ciklusom, terhes se lettem... Amikor elhagytuk az iszsz-t, akkor meg is jött.
2022. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt ahogy a 12es válaszadonak. Annyi hogy nekem 18honapos korában jött meg. Kb 16 hónapig volt iszsz. Utána elhagytuk az éjszakai szoptatást és még is jött.
2022. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!