Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimutathatja már a teszt ha...

Kimutathatja már a teszt ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Három napja késik a menstruációm. Elvileg január 18-án ovuláltam, előtte jan. 9-én utána pedig jan. 21-én voltam együtt a barátommal. Jan. 30-án is szexeltünk. Február 2-án vettem két Predictor Early terhességi tesztet, mindkettő negatív lett. Én meg is nyugodtam, azonban ma beszélgettem valakivel, és ő azt mondta, hogy ne örüljek ennek annyira, mert nem biztos, hogy ez negatív, mert még nem mutatja ki. Most akkor nem biztos, hogy nem vagyok terhes?

2022. febr. 3. 18:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 napja késik, akkor ha terhes volnál, kimutatta volna a teszt.
2022. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ovulacio utan 3 nappal en ketlem hogy teherbeestel mert a petesejt 24 oran at eletkepes altalaban utana.Elotte szinten nem eshettel teherbe mert 9 nappal ovulacio elott szexeltetek.Max az lehet hogy csuszott az ovulacio tehat kesobb volt es nem is 18-an,ugy viszont siman lehetsz terhes.

Kesik is 3 napja szoval 2-3 nap mulva tesztelj ujra

Ha negativ az is akkor ketlem hogy terhes vagy.

2022. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Amikor tesztet csináltam, még csak 2 napja késett.. Eszméletlenül félek, hogy mégis terhes vagyok..
2022. febr. 3. 19:03
 4/22 A kérdező kommentje:

#2


Ha esetleg nem első vizeletből tesztelek, akkor kaphatok fals eredményt?😕

2022. febr. 3. 19:04
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mindig védekezünk, óvszerrel
2022. febr. 3. 19:05
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha ennyire félsz, nem vagy még érett a szexuális életre...
2022. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Talan igen de ha mar kesik napok ota akkor lehet delutanibol is pozitiv ha terhes egy no

3 nap mulva teszt ujra es kiderul

Az ovulacio idopontja biztos?

Ha nem uktrahangos ciklus kovetes volt mert gondolom nem hanem csak a naptar akkor csuszott lehet az ovulaciod

2022. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Naptári😕
2022. febr. 3. 19:13
 9/22 anonim ***** válasza:

A naptari nem 100%-os

Szoval lehetsz akar terhes is,ismerosodnek igaza volt

Ha ovszerrel vedekeztek es nem vettetek eszre hogy kiszakadt volna akkor lehet csak kimarad egy ciklus ami neha elo szokott fordulni

Tesztelj meg

2022. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél terhes? Ha nem szakadt ki a gumi akkor nincs mitől félned.
2022. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!