Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés?? Bővebben lent

Peteérés?? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Dolgozunk a párommal a babán,ez a 3.hónap,de igazan ez az a hónap amikor lehetőleg minden nap együtt vagyunk.

Van egy applikációm amin vezetek mindent.

Így alakult a hőm a menzesz után (az applikáció a 14.napra teszi az ovut, és nekem menzesz utan korainak is tűnik)

Így alakult a menzesz utani naptól a hőm.

Nemtudom hol lehet képet feltölteni leírom hogy változott.


Menzesz 25-28 ig.


Utána


36.4


36.2


36.1


35.8


35.1 (!!!)


36.1


36.5


36.7


Ma 36.4


Nemertem az egészet,lehetnek ekkora nagy ugrások??

Lehetséges hogy ennyire hamar volt ovu?

Hozzá tenném hogy amióta próbálkozunk (ez a 3.hónap)

azóta nagyon rövid a menzeszem 6 nap helyett 3 és alig van piros vér.

A nyákom a napokban erősen krémes, nyúlós. (Bocsi,szebben nemtudom le írni.)

Köszi előre a segítséget.



2022. febr. 6. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért van mindenki rá állva erre a hő dolgora. Ha igaz is akkor az elég ritka. Várd meg a másik menstruációd az a biztos. Hiába írsz ki róla kérdést napi szinten. Akkor leszel benne biztos, ha majd egy teszt pozitívat mutat és vagy az orvos azt mondja.
2022. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amióta elkezdtük mérem,szépen kirajzolódott eddig hogy mi van. Ez az első olyan hónap hogy korán leugrott a hő,majd vissza. Ezért írtam ki,2x pedig azért mert kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

Semmi erőltetés nincs benne.

Szerintem a hő figyelés megbízható módszer. :)

2022. febr. 6. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont nem túl megbízható önmagában, hiszen millió dolog befolyásolhatja, a nyák állagának vizsgálata

sokkal megbízhatóbb módszer.

2022. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!