Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden hónapba össze vissza...

Minden hónapba össze vissza jön meg rendszertelen a mensim (?)?

Figyelt kérdés

Meddig teszteljek ha azt se tudom mikor kéne neg jöjjön??január 2.an volt meg jan.17en pecsételés

[link]


2022. febr. 6. 15:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Január 2-8ig volt meg
2022. febr. 6. 15:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A leghosszabb ciklushoz képest tesztelj. Ha nem jön meg utána hetente. Mit jelent az össze-vissza?
2022. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A legtutibb, ha feljegyzed, hogy mikor milyen hosszú a ciklusod. A rendszertelenségben is általában van egy - tól-ig határ. Pl nekem a legrövidebb ciklusom 24 napos volt, míg a leghosszabb 31. Így a legrövidebbhez igazítva keztem volna tesztelni. Ismerősömnek 35-55 napos, így ő ahhoz igazodott. De ha végképp nincs ilyen mintád, esetleg az életkorod indokolja, akkor a legegyszerűbb, ha orvoshoz mégy, hogy mennyire rendszertelen, ezért nem tudtok időzíteni, segítsen esetleg cikluskövetéssel, ha lehet.
2022. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

29 éves vagyok és van olyan hogy csak 3napot 1hetet 3hetet késik úgy hogy már én se tudom orvosnál voltam minden rendben

Érdemes még tesztet csinálni ?pms tünetek vannak

2022. febr. 6. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!