Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én még nem tudom, hogy terhes...

Én még nem tudom, hogy terhes vagyok e. Hét elején teszteltem egy negatívat. Péntek óta késik a menzeszem. Ma 1*-szer volt egy nagyon pici vér a folyásomban. Most már biztos, hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 20:21
 1/10 Kriszti83 ***** válasza:
Nem biztos. A feltételezett fogantatás napjától számítva 2 hét múlva érdemes tesztelni.
2010. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, miért nem csinálsz most még egy tesztet. Ha a menzid a terhességtől nem jött meg, most már pozitívnak kell lennie. Én a második terhességemet kezdem, múlt héten teszteltem pozitívat. Amikor a fiammal voltam terhes, akkor már a menzi előtti napon halvány pozitív volt, most is így volt. Szerintem ha van kicsi vér, az nem jó jel, de még nem is zárja ki a terhességet. Tesztelj még egyet, nem muszáj megvárnod a reggelt, ha már egy hete késik, akkor este is pozitív lesz.
2010. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha hétfőig nem jön meg, tesztelj megint! Akkor már mutatnia kéne.
2010. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: péntek óta = úgy érted egy hete, a válaszom csak így értvényes.
2010. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én kb ugyanígy vagyok!!! két hete kedden, csütörtökön pozitív lett az LH teszt, és még pénteken halvány két csíkos volt az LH teszt. Ma reggel, pénteken csináltam a második ultraérzékeny terhességi tesztet, de negatív lett, viszont nem fáj a hasam, nem jelzi, hogy meg akarna jönni, de semmi. Babát szeretnénk már három éve. Köv hónapban inszemre készülünk, de jó lett volntermészetesen.
2010. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha hét elején teszteltél, akkor azóta mért nem ismételted meg? Most találjuk ki, hogy terhes vagy-e vagy sem? Nem értelek, ne haragudj. Az más lenne, ha ma is negát tesztelsz, és azért kérdezed meg, de hogy azóta nem is próbáltad megtudni...
2010. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most is próbálja megtudni, ezért tette fel a kérdést! :-D
2010. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Abból nem fogja megtudni, hogy itt kérdezget...Véleményeket, tapasztalatokat tudunk írni, de azok nem tények. Egyénenként minden eltérő, úgyhogy ebből semmit nem fog megtudni. Nem értem, hogy azóta mért nem próbált meg tesztelni.
2010. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki nem csinál elég tesztet. Válaszom: A héten három teszten vagyok túl. Mai, szombati is negatív. ÉS ezért nem értem. Nyilván ha két hete csináltam volna, nem kérdeznélek titeket. Csak azt szeretném megtudni, hogy volt-e ilyen valakivel, és hogy lehet-e még ebből gyerek mások tapasztalatai alapján, vagy valami bajom van. De megyek orvoshoz is, csak az időpontomig még nagyon sok az elütni való idő, és nem tudok nem erre gondolni, bármit csinálok is. Köszi azért a válaszokat!
2010. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leírtad, de én azt a kérdezőnek írtam, hogy mért nem tesztelt azóta, mert hogyha hét elején negatív, csüt-péntek magasságban már simán lehet pozi, ha baba van a dologban. De így ezt nem tudjuk megmondani. Ha az is negatív, akkor nyílván más áll a háttérben.
2010. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!