Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg pont akkor voltunk...

Elvileg pont akkor voltunk együtt a párommal amikor kellett volna. Ovu után 5.napon szurkalo erzes, pattanas a homlokomon, folyamatosan ovu ota megjon erzes, testhő 36.9 valaki tapasztalt hasonló tuneteket mikor terhes lett?

Figyelt kérdés

2022. febr. 8. 13:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Nekem ezek voltak a tünetek:

-derekam annyira fájt hogy sántítottam

-a méhem csak enyhén feszült, néha voltak kisebb görcsök

-a melleim máshogy és jobban fájtak

-nem voltam idegbeteg


(Nem lettem pattanásos se pedig legtöbb esetben szoktam.)

És ami fura volt nekem, hogy akárhányszor késett akkor a nagy wc-zés közbeni erőlködés megszokta hozni a menstruációt és most nem volt ilyen.🤷🏽‍♀️😂

2022. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
13%
Bolondok vagytok XD
2022. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Te meg egy szerencsétlen aki ideböfög valamit amire senki sem kiváncsi.
2022. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Megjegyzésbe letudtam volna írni hosszabban a tüneteim amit utólag vettem észre😁

Ovulációt mindig megérzem, ahogy most is , és pont akkor voltunk együtt a párommal ezért gondolok a terhességre.

Pattanás a homlokomon elég furcsa, mert soha nem volt ott pattanásom. :D

Ma felfázás jellegű tüneteim vannak, folyamatosan kell járnom pisilni, de nem fáj, nem szúr meg semmi, csak érzem hogy folyton kell.

Fehér krémes állagú folyásom is van. Illetve ma reggel annyira émelyegtem. Meg persze folyamatosan ez a mindjárt megjön érzés. Meg ilyen furcsa bizsergető érzés a méhem környékén. Jövőhét 14.-ére nem várom.

Csak is azért írtam ide, hátha valakinek voltak hasonló tünetei és babás volt :) a negatív válaszolóknak tovább lehet nézelődni :*

2022. febr. 9. 12:39
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja és a derekam ma nekem is nagyon fájt, a görcs mellett😄 de az elis múlt, illetve a fejem fáj még
2022. febr. 9. 12:45
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
Szívből szurkolok hogy ennyi ésszel Ne legyél"babás". Így is túl sok a hülye
2022. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Fejfájásnak semmi köze a teherbeeseshez. Melegszik az idő azt érzed. Ilyenkor még nem lehet mit mondani. Lehetnek PMS tünetek is. Akkor tesztelj majd ha esetleg késik.
2022. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mennyi ésszel? :D
2022. febr. 9. 16:24
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi tüneted van a hcg is pozitív!
2022. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A sok károgó negatív kommentelőknek üzenném hogy halvány pozit teszteltem ma. ( ennyi ésszel)
2022. febr. 9. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!