Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki hasznalta a Clearblue 4...

Aki hasznalta a Clearblue 4 legtermékenyebb nap ovulacios tesztet mi a tapasztalata? Nekem a negatív nap után rögtön a téli smile face jön ki a villogos kimarad. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

#Ovulacios teszt hasznalata
2022. febr. 10. 04:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Eddig minden hónapban a negatív nap után a villogos smile face jelent meg a következő nap pedig a teli smile face ami azt jelentette hogy abba hagyhatom a tesztelést mert közel az ovulacio. az utóbbi két hónapban pedig rögtön a teli smile face a negatív nap után. Valakinek hasonló tapasztalat?
2022. febr. 10. 05:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint ügyesen belövöd mikor kell tesztelned. Nekem már a 7 . naptól 11 ig. Van amikor 9. nap pozitiv, múltkor a 10. nap lett az. Szóval nekem vannak negatív tesztjeim is .
2022. febr. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ritka az a nő akinek minden ciklusban igyan azon a napon van az ovuja. Az ovu ideje változhat az ovu utáni időszak a mensiig állandó. Ezétt vannak hosszabb rövidebb ciklusok. Te pont aznap tesztelsz amikor lh csúcsod van. Ha biztosra akarsz menni próbáld meg 2 nappal hamarabb kezdeni. Bár ha pont tudtok együtt lenni akkor lényegtelen. Pozitív napon és másnap érdemes együtt lenni, akkor van a legnagyobb esély. Pozitív teszt után kb 36 órán belül repedhet a tüsző.


Nincs nálad semmi fura, eltaláltad elsőre a pozi napot :)

2022. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, ennyi. Én az elején ott rontottam el hogy a tankönyvi14 nap körül teszteltem negatívat mindig. Nem meglepő, mivel 24 napos a ciklusom tehát jóval előbb kellett volna. Te jól belőtted, azért nincs nagyon negatív teszted.
2022. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2022. febr. 10. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!