Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki nagyon...

Van itt olyan aki nagyon hosszú sikertelen próbálkozás után elvált, és utána mindkettőjüknek született gyermeke?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont ma hallottam a páromtól, hogy kollégájáék így jártak. Elvált a kollégája a feleségétől, nem lehetett gyerekük, mindkettő újra házasodott, majd lett mindkettőnek gyereke:D Van ilyen. Azt hiszem a Tom Cruise, meg a Nicole Kidman is így járt. Közös nem volt, örökbe fogadtak, mert úgy nézett ki, hogy nem lehet nekik, majd Tomnak megszületett már a kislánya, és Nicole -ról is hallottam, hogy terhes volt, hogy megszült e, azt nem tudom.
2010. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerős házaspár járt így! Jártak orvoshoz is hogy miért nem jön a baba. A nő állítólag még gyógyszert is kapott. Aztán kiderült hogy a nő megcsalja a férjét. Szakítottak, elváltak. Majd pár hónap múlva kiderült, hogy a nő már terhes az új barátjától. Azóta már 2 gyereke van. A pasiról meg kiderült hogy a saját neméhez vonzódik.
2010. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!