Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb másfél hónapja volt abortus...

Kb másfél hónapja volt abortuszom, egyszer már menstruáltam, most kellene ismét megjönnie, de nagyon félek hogy ismét teherbe estem. Igaz védekeztünk, de az előváladéktól is előfordulhat. Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hát hogy védekeztél? mondjuk előváladéktól kicsi az esélye. de lehetséges.
2008. dec. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abortusz után sokkal könnyebben teherbe lehet esni, mert akkor csúny szó de "kitakarítják" a méhed! Esély megvan rá, de szerintem elég kicsi.
2008. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha most volt abortuszod akkor jobban kellene védekezned


miért nem iratsz fel tablettát akkor nem kellen aggodni még az előváladék miatt sem


VIGYÁZZ NAGYON

2008. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont azért aggódom, mert írattam fel gyógyszert, de csak a menstruáció kezdetekor tudom elkezdeni szedni, de nem jön meg. Bár két napja volt enyhe vérzésem, de azóa semmi.
2008. dec. 17. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
szia,megjött végül?
2009. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!