Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bajom van vagy baba van a...

Bajom van vagy baba van a háttérben?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklusom 30. napján. Amióta abbahagytam a gyógyszert, a ciklusom kitolódott. A múltkor csak a 37. napra jött meg, előtte a 30. napra. Csináltam egy 25-ös tesztet ma és negatív lett. Semmi jele annak, hogy meg akarna jönni, viszont fáj a bimbóm és állva el tudnék aludni. Reggel kicsit kavargott a gyomrom, nap közben pedig égett. A hőm nem esett le, nem is ment fel jelentősen, 36.7-8 (ovunál 36.3 volt).

Mi a véleményetek? Várjak? Vagy menjek orvoshoz? Második hónapja próbálkozunk és szeretném, hogyha baj lenne, az mihamarabb kiderülne.


Nagyon köszönöm a segítséget! Minden vélemény, ötlet jól jön!


2010. szept. 11. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez még bőven lehet gyógyszer utóhatás is mint ahogy a rendszertelen ciklus is. Várjál még és ha a 40.napon sincs semmi akkor orvos és persze addig tesztelhetsz!
2010. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még 1-2 napot, ha akkor is semmi, akkor menj orvoshoz. Mert írtad, hogy volt, hogy 37. napra jött meg, lehet, hogy most késik.

De szurkolok nektek! :)

2010. szept. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nődokihoz menni még felesleges, ha van is valami, azt majd csak kb egy-két hét múlva látná. (Mármint, ha baba lenne a dologban.) Szerintem keress fel egy endokrinológust, kivizsgál, és ha baj van, rendbetesz. Ne várd meg, míg becsavarodsz a várakozástól.

2010. szept. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Leírom nálam hogy volt. Szeptember végén hagytam abba a gyógyszert. Októberben 28 napra jött meg, novemberben 25 napra és csak pár csepp volt, aztán többet nem jött meg. Elmentem orvoshoz, aki azt mondta, ez a gyógyszer abbahagyása miatt van, pár hónap és helyre áll. Február elején volt egy megérzésem, és csináltam egy tesztet. az első másodpercben olyan erős pozitív lett ,hogy csak lestem. Az UH-s méretek alapján karácsonykor fogant meg a kisfiunk, aki most lesz 2 éves.

2010. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!