Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan baba, akit...

Van itt olyan baba, akit kifejezetten sírás miatt küldtek vizsgálatokra, és végül kiderült, hogy vmilyen szervi baj áll a háttérben? (elsősorban agyi, idegrendszeri bajra gondolok, esetleg értelmi fogyatékra)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi most vagyunk 3 hónaposak, a sírás miatt járkálunk orvostól - orvosig. Eddig szerencsére minden rendben van, de én is félek, hogy hátha találnak valamit, mert én nem tartom természetesnek, hogy állandóan sír-hisztériázik a babám.

Csak azért válaszoltam, mert lehet, hogy hasonló cipőben járunk.

2009. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De mennyit sir egesz nap? az en lanyom is allandoan mergelodik nyoszorog egesz nap?
2009. ápr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül van szervi oka. Állítólag születnek olyan babák, nagyon ritkán, akik nagyon sokat sírnak, és nem derül rá fény, hogy miért. Elvileg 1 éves korig tart....

De jobb kizárni a szervi okokat, úgy az idegrendszerit, agyit, mint a testit.

Nem tudom objektíven megmondani, hogy mennyit sír, de rengeteget, szinte folyamatosan.

Köszönöm a válaszokat

2009. ápr. 1. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam már 3,5 éves éves és ugyanazt műveli, mint 2 hetes korától. Mindig hisztériázik, néha komolyan úgy gondolom, hogy ez nem normális, az idegeimre megy (
2012. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés:)

1. válaszoló vagyok.

Kisfiamnak volt koponyaműtétje, mert idő előtti varratelcsontosodása van.

Hogy ezért? Nem tudom..... Mai napig borzasztó a természete.....

3 éves most.

Kedves kérdező, nálatok hogy alakult?????


Van egy kishuga, aki most lesz 11 hónapos, ő egy tündér, hangja nincs, alkalmazkodó, kacagó baba.:))))

2012. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14:14es vagyok: Nálunk is van hugi, egy tündér :) Mostmár értem miért nézett mindig olyan csúnyán rám az a sok anyuka amikor meséltem, hogy mennyit sír a fiam. Sokan elkönyvelték, hogy én vagyok a defektes anyuka, pedig aztán mindent megtettünk azért, hogy ne legyen hiszti és tessék..
2012. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!