Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi utan 1nappal volt...

Mensi utan 1nappal volt eggyütlétem és kiszakadt de nagyon gyorsan észrevettük, s az a kerdesem lehetek terhes? Mar 1hete történt de semmit sem észleltem amiket olvasok tűnetek csak nagyon sokat stresszelek

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz, de nagyon kicsi az esélye. Hiába keresel tüneteket, az első az elmaradó menstruáció. Ha nem jön meg tesztelj. A rosszullétek 1 hónap múlva jönnének, amikor már rég tudja a nő, hogy terhes.
2022. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem feltétlenül érzed egy hét után a tüneteket akkor se ha terhes vagy. Előfordulhat, hogy az vagy, bár kicsi az esélye. De előfordulhat. Igazából már esemény utáni tablettát se tudsz venni, szóval csak várni tudsz. Szerintem várj még 1-másfél hetet és csinálj egy tesztet.
2022. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tegnap volt egy teljesen ugyanilyen kérdés. Szerintem egyértelmű a válasz... Van esélye de nem sok.
2022. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!