Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy csak...

Lehetek terhes vagy csak stresszelem magam?

Figyelt kérdés

Több mint egy évig szedtem fogamzásgátlót, mindig rendesen szedtem. Általában három havi gyógyszert vettem mindig de múlt hónapban nem volt rá pénz ezért maradt az egy havi. Ami viszont elfogyott, orvoshoz viszont nem tudtam menni az új receptért mert pont akkor rendel amikor dolgozom és ebben a hónapban a főnököm sem azt nem engedte hogy elmenjek arra a 20 percre se azt, hogy műszakot cseréljek. Így maradt az óvszer. Szerdán kellett volna újra elkezdenem a gyógyszert, ez ugye elmaradt. Ma reggel viszont kiszakadt a gumi amit későn vettünk észre (lehet megkövezni) csak hétfőn tudok elmenni esemény utániért (itt nem vényköteles viszont a gyógyszertárak délben zártak, holnap nincsenek nyitva.

Tulajdonképpen ilyen kevéssel-úgy hogy normális esetben peteérésem elvileg egy hét múlva lenne csak- a gyógyszer abbahagyása után lehetek terhes?

Hülye kérdés tudom, de van ahol azt írják hogy utána pár hónapig kicsi az esélye, máshol meg azt hogy ilyenkor megbolondul a hormonháztartás és még nagyobb az esélye mint egyébként.



2016. márc. 5. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd tesztelj, ha aggodsz.,,. Mi nm latunk beled...
2016. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem hogy bárki lásson belém hanem egy véleményt arról hogy mennyi esélye lehet annak hogy bajban legyek

Azért köszönöm

2016. márc. 5. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:

-.-


Ez most komoly? Mennyi az eselye? 50-50, vagy igen, vagy nem, de ha azt mondom, h 1:99 h terhes legyel, mi van, ha kikapod ez egyet??? Majd ha kesik tesztelj! Van ra eselyed, beled meg senki se lat, h megnondja terhes vagy-e?!

2016. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Istenem...

Egy, ez továbbra sem igazi válasz, az 50 50 egy fa*a kis dolog arra ha valakinek nincs kedve gondolkodni vagy csak akar egy indokot arra hogy b*nkón beszólhasson valakinek...

Ismétlem nem azt kértem hogy bárki lásson belém.

Ne lásson senki belém. Máshogy, értelmesen és egyszerűbben nem tudom leírni hogy meg is értsd.

De eleve ott van az a dolog hogy ha valamihez nem tudsz érdemben hozzászólni akkor jobb ha nem teszed,nem hiszem hogy bárki kényszerít...

2016. márc. 6. 16:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg eleve ez a "majd ha késik" egy évig szedtem gyógyszert,az tette rendbe honnan az életből tudjam hogy ezután mikor kéne megjönnie. Legalább tudnál valamit a gyógyszer hatásairól...
2016. márc. 6. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te nem vagy normalis! H akarsz ertelmetlen kerdesre ertelmes valaszt??
2016. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudhatjuk természetesen, de szerintem kicsi az esély rá, főleg, hogy peteeresed is csak egy hét múlva lenne + tabletta abbahagyása után hónapokig próbálkoznak egyesek a babával, nem hiszem, hogy az adódó legelső alkalommal összejött volna, ilyen körülmények között. Persze van rá esély, de szerintem kicsi.
2016. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm :)

Előzőnek, na pl az utolsóé egy értelmes válasz volt

2016. márc. 7. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!