Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 4.-én volt pete...

Február 4.-én volt pete érésem és 12.-én voltam együtt a párommal. 18.-án kellett volna meg jönnie de nem jött meg és hányingerem is van minden nap. Mikor érdemes tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Ha tényleg 4.e volt a peteérés, már mutatja a teszt, ha terhes vagy.

Ha a 12.ei az egyetlen alkalom, amikor osszejohetett, még várj 3-4 napot hogy tutit mutasson.

2022. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tuti 4-én volt peteérésed, akkor szinte kizárt, hogy terhes legyél egy 12.-i együttlétből.
2022. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aktus utan 9 nappal nincs az a, hanyinger ami terhessegi tünet lenne, ovu utan 8 nappal meg szintén elég esélytelen.
2022. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mi lehet?
2022. febr. 21. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 9dpon fajtak a melleim es halvany pozitiv lett a tesztem. Vannak olyan tesztek amik egyutlet utan 8-9 nappal mar kimutatja a terhesseget.

Aki erzekenyebb az erez valtozasokat.

2022. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Érezhet változásokat, de mi igazolja, hogy az tényleg a terhesség miatt van és nem csak a ciklusbéli általános hormonváltozás, a rossz alvás, vagy egy nehezebb ebéd miatt van? Esetleg egyéb nőgyógyászati probléma miatt?

Én is éreztem pl. hogy nem úgy fájdogál a hasam, mint amikor meg szokott jönni, sejtettem is, hogy van valami, de ezt azért egyértelműen betudni annak, hogy tuti pozitívat fogok tesztelni, nem igen lehet.

Ha 4-én volt peteérés, akkor 8 nappal későbbi együttlétből talán 0,1% esély lehet a terhességre. Mellesleg 4.-i peteérés mellett ha terhesség állna a háttérben, akkor ma már bőven pozitívat kellene tesztelni.

2022. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

En nem azt mondtam, hogy a kerdezo terhes, foleg ha biztosan 4en volt a peteerese es csak 12en voltak egyutt a parjaval, erre szinte nulla az esely.

Viszont igenis lehet ilyen koran erzekelni az elso tuneteket, keress ra a neten 6os valaszolo. Az egyuttlet utan, az esetleges fogantatas utani 1-2 hetben megindulnak a valtozasok amik mar tuneteket produkalnak. En halvany pozitivat teszteltem 9Dpon(mellfeszules), hasznaltam ovulacios tesztet szoval ovulaciom biztos akkor volt, ra 2 napra pecsetelo verzes, egy napon keresztul, ra 2 napra orult aluszekonysag, majd jott a fejfajas es a 4 hetben a hanyinger, szedules.

Azok a nok akik erzekenyek a valtozasra es ismerik a testuket, azok erzekelik a kulombseget, a premenstrucios tunetek es a terhessegi tunetek kozotti kulombseget, mert bar hasonloak megis mas erzes.

Ezert nem szeretem, hogy sokan kirohogik es lehuzzak azokat akik tenyleg erzik ilyen korai kezdetben a terhesseget.

Szerencsere nem vagyunk egyformak es ezzel jo volna tisztaban lenni es nem egybol irogatni hogy csak bemagyaraza maganak a tuneteket mert mar annyira nem bir magaval az illeto, hogy csak gyerek korul forog az elete.

nekem tobb vetelesem volt mire megszuletett a gyerekunk, de mindig nagyon koran ereztem a tuneteket es azt is ereztem hogyha valami gond volt, az osszes vetelesem az elso 7-9 hetben tortent meg

2022. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Ismerem a testem működését és mint leírtam, nekem is voltak fura észleléseim, DE mint említettem is, ezt nem lehet már pozitív teszt előtt egyértelműen ráhúzni arra, hogy biztosan terhesség miatt van. Sejteni, érezni lehet, tudni nem. Nincs mit olvasgatni ezen neten.

Azért zömében valljuk be a belemagyarázás játszik, mert annyira szeretném már, hogy összejöjjön, hogy sokkal jobban figyelem magam, mint valaha is és olyanokat is észreveszek magamon, ami lehet, hogy egyszerű PMS, vagy más hormonváltozásból, frontból, akármiből adódó változás, ami lehet máskor is jelen volt, csak huszad akkora jelentőséget sem tulajdonítottam neki.

UTÓLAG esetlegesen igazolható, hogy igen, valószínű ezért fájt máshogy a hasam, ezért émelyegtem esetlegesen, ezért voltak olyan tüneteim amilyenek. De jóslásra azért nagyon kevesen tudják biztosan, hogy na most aztán tuti. Nem mondom, hogy senki, főleg ha volt már terhessége és az is így kezdődött, de nagyon kevesen. Pont azért mert nem vagyunk egyformák és még a saját terhességeink nem alakulnak zömében egyformán.

2022. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Biztonság kedvéért csináltam tesztet ami negatív lett. Tünetek ugyan úgy megvannak illetve semmi jele nincs hogy meg akarna jönni. Dokihoz majd csak március 28.-án tudok menni.
2022. febr. 23. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!