Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van ennyire brutál sok...

Miért van ennyire brutál sok terhességi és menstruációs kérdés???????

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 14:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
A tájékozatlanság hiánya miatt.
2022. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
78%

Mert sokan előbb írnak ki kérdést, mint gondolkoznak.

Hiába ajánlja fel a hasonló kérdéseket, az nem jó, 1000 kérdés nem jó, saját kell.

Meg lusták kiguglizni maguknak vagy nem tudják értelmezni a találatokat.

2022. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
1. Bárcsak a "tájékozatlanság hiánya" venne körül bennünket 🤣
2022. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk én azon döbbenek le újra és újra, hogy micsoda babonák tartják még mindig magukat ezt a két kérdéskört illetően.

És hogy felnőtt, iskolázott nők nem tudják, mi a ciklus és mi a menstruáció, hogy működik a fogamzásgátló tabletta, meg hasonlókat.

Pedig ha ide ki tudnak írni egy kérdést, az azt jelenti, hogy tudnak írni-olvasni, és van internetelérésük... Magyarán minden tudás, minden információ - még csak nem is karnyújtásnyi, csak ujjpöccintésnyi - pillanatok alatt elérhető távolságban van tőlük...

Ez félelmetes számomra.

2022. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Első, azt vágod, hogy a _tájékozatlanság hiánya_ az magyarul a tájékozottság volna? :D
2022. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%

Na a "terhes vagyok?", "Mikor tesztelhetek?" kérdések szerzői megjelentek lepontozni 😅

( Honnan tudjam, bánom is én 🤣)

2022. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

Mert a gyakori az új gugli.


Kedvencem: (bár nem ide tartozik) ahol a Kurtafarkú malac túr, a dr. Doktor mikor rendel?

Ha jó napom van kiguglizom neki én 😅

2022. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem rosszabb, hogy valakiben annyi együttérzés nincs, hogy ilyen kérdést kiír. Nyilván ezek a nők rettentően vágynak gyerekre, lehet van mögöttük jó pár év sikertelenség vagy épp pont most először van és félnek.. ezer meg egy oka lehet amiért külön megerősítésre vágynak. Azért ezen bosszankodni vagy ebből viccet csinálni szép lélekre vall. :)


(..És mielőtt azon merengene bárki én nem írtam ki ilyet és tökéletesen tisztában vagyok a dolgokkal mégis megértem és túl tudok pörgetni ezeken a kérdéseken..)Ezt nevezik emberségnek.

2022. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

#5


Igen, "vágom". Elírtam. Bocsáss meg nekem!

2022. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
Egyetértek a 8-as válaszolóval. Csodálkozom, hogy, ezt a kérdést még nem törölték, mert az ilyeneket azonnal törölni szokták.
2022. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!