Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányan állunk most szülés...

Hányan állunk most szülés előtt 41;41+. Hetesen? Hogy bírjátok? Hányadik baba, fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem a 41.hetet.Ő a 2.fiam(lesz).Hetek óta lent a hasam,minden lépés fáj,pl ma is főleg fekvő pózban vannak jóslói,péntek óta halvány barnázásom van-doki nem mond rá semmit-2111 a méhszáj.

Már (bábakoktélon kívül)szinte mindent kipróbáltam(szex,séta;lépcső;ablakpucolás;a másfél éves fiammal strapálódom)de semmi.pedig mindenki azt mondta hogy max a 38.hétig húzom.

tegnap megkérdeztem nst után eg szülésznőt,hogy lehet ez,hogy ennyivel tovább van bent,és nem is akar kijönni?annyit mondott,mostanában egyre több baba marad bent a 41.hétnél is tovább,úgy néz ki evolúciós ugrás van/Lesz,és tovább fogjuk kihordani a babáinkat


2010. máj. 31. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit mondasz a túlhordásról... elgondolkodtató.

Szombaton, NST-n, 4 kismamával is találkoztam, akik a 40. hetet már bőven betöltötték, 2., illetve 3. babával...

Én ma vagyok 40hetes és 1 napos.

1 hete volt a méhszáj 2100, szombaton 2111, rá 2 napra, vagyis ma pedig 1222.

A dokim szerint alakulok. :) Jóslóm nagyon ritkán van, az is csak egy kis pár percig tartó, enyhe mensis érzés. Keményedés nincs.

2 napja szállt le a pocim csak, azóta nagyon fáj a szeméremcsontom, alig bírok menni, és tegnap este óta darabokban távozik a nyákdugóm.

De mindez nem sokat jelent, ha a bébi nem akar kijönni. :)

Ma viszont hányingerem volt, elég sokáig, meg 3X voltam nagywc-n... Nem bánnám, ha lenne valami, hiszen rövidült a méhnyak, meg nyítam 1 ujjnyit 2 nap alatt úgy, hogy észre sem vettem....

Nálunk 1 hetet lehet túlhordani, utána indítják.

A te babád meddig maradhat bent? A méhszájad nem viszi túlzásba a nyílást sajnos...

Én is takarítok, gyalogolok minden nap, azt hittem, ez segít(ett), de látva téged, már kételkedem...

Kitartás!

u.i.: szerinted én meddig bírhatom ezzel az értékkel?

2010. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ha én azt tudnám,akkor tennék magammal is "valamit" :-)))

sajnos az 1.babámmal is nehezen tágultam,a 40.héten volt 2110 a méhszáj,és 2 nappal túlhordtam,és a nehéz tágulás miatt vacuummal szültem.

ehhez képest most kicsit jobb a helyzet.24.héten 3100;36.héttől 2110.szombat(nem most múlt hét)2110,és tegnap azt mondta a doki,hogy kezd felpuhulni.Már napi szinten együtt vagyunk apával...minden nap többször söprök,mosogatok...jóslóim pénteken intenzíven voltak,és tegnap a szex után is tömény 2 órát-de aztán semmi.

Itt 10napot hagynak a kiírás után,aztán úgymond rásegítenek(szülésznő fogalmazta)

2010. máj. 31. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Forró vizes fürdő nekem segitett. Jól is esett és el is indultak a fájások.Probájátok ki:)
2010. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok... bocsi:d
2010. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már az is megvolt.Azt hiszem ma rákérdek az ügyeletes dokitól,hogy is fog zajlani a megindítás.Mert már én is apa is és a 19hónapos nagy is nehezen viseli anya "idegállapotát".
2010. jún. 1. 05:41
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én kipróbálom, mert mág nem próbáltam., Ebben a hidegben úgyis olyan jól esne a forró fürdő...

Jelzek, ha lett eredménye. :)

Az idegállapotom nálam is hagy némi kívánnivalót magaután.... hisztis vagyok, csak akkor vagyok elviselhető, ha alszom. :) Mindent elfelejtek, a férjem az én agyamat is pótolja szerencsére.... Borzalmas... :)

2010. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

előbb másztam ki én is a kádból.Ha már úgy is a fürdőben voltam,befestettem a hajam,lekozmetikáztam magam mármint ahol hozzáfértem,és aztán egy csobb a jó meleg fürdővízbe.Eddig semmi.

Viszont holnap reggel szeretettel várnak a szülészeten.Az egyik szemem sír,a másik nevet....

2010. jún. 1. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!