Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan oldal, ahova ha...

Van olyan oldal, ahova ha beírom a szülés várható időpontját, kidobja, hogy fiú lesz-e, vagy lány?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
a két dolognak semmi köze egymáshoz... minden nap születnek kisfiú és kislány babák is! szóval gyanítom hogy ilyen oldal nincsen.
2008. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Egy internetes oldal nem tudja megmondani,fiú lesz-e vagy lány,arra csak az ultrahang vizsgálat során a doki képes.
2008. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
biztos hogy van,mert már jártam ott,csak már nem tudom az oldal nevét! biztos hogy semmi köze egymáshoz,csak kíváncsi vagyok,hogy az mit fog mutatni! ja és mielőtt ebbe is belekötnél,csak szólok,hogy akkor még nem voltam terhes,azért nem néztem meg!
2008. szept. 9. 13:03
 4/18 A kérdező kommentje:
nem kell ennyire kritikusan felfogni ezt a kérdést! ha nem tudjátok a választ,akkor ne írjatok! mennyi okos ember van a földön!
2008. szept. 9. 13:04
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
2008. szept. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
szerintem senki nem kötekedett veled,csak arra akartak rávilágítani,hogy ha van is ilyen oldal,0%-ban bízthatsz meg benne!Vagy majd te is a dokidat fogod hibáztatni hogy fiút látott az uhangon,mégis kislány lett?Az én dokim így járt,azóta senkinek nem mond ilyen infot,így aztán a becsületesek is megjárták!
2008. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Jajjmár! Nyilván tisztában van vele, hogy ez nem befolyásol semmit, azért érdekességképpen jó ezzel eljátszani. Én a kínai fogantatási holdnaptárat néztem meg a szülés után, mert akkor találtam rá. Lányt jósolt és lányom lett. Most már terhesség alatt megnéztem, ismét lányt jósolt, de fiú lesz:)(Vagyis eddig úgy néz ki:))

Itt találod: [link]

Jónás naptár is mutat ilyet állítólag, keress rá a google-n.

2008. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia!ÉN megnéztem azt az oldalt amit irtak neked,érdekes és tetszik.De sajnos nekem lányt mutat pedi állitolag én fiut várok pedig eredetileg lányt szerettünk volna,de nem számit csak egéséges legyen.Érdekelne hogy ezt az oldalt kerested,neked mit mutat az lessz amit kiir????Légyszi ird meg nagyon érdekel,köszi!!!!
2008. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Újra az 5. válaszoló vagyok. A barátnőm nagyon fiút akart, neki lányt jósolt a naptár és lánya is lett. Rögtön azzal kezde, mikor elmondta, hogy lányt vár, hogy honnan a fenéből néztem én meg, hogy lánya lesz, azonnal mondjam el:D
2008. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az esély tudom 50-50%, hogy bejön, de én is néztem a kínai naptárat, és nekem bejött, hogy fiú. Aztán utánaolvastam, úgy 70% körül bejön. Ami ugye nem 100%, de ha úgy fogod fel, mint egy heti horoszkópot, akkor érdekes lehet. Vagyis jó játék és lehet izgulni.

Én is nagyon szerettem volna tudni, már 6 hetesen, ami szerintem természetes. Ha jól tudom, csak egy megoldás van, ami alkalmazható, vérmintát kell küldeni, de nagyon drága a tesztelés (kb 200 Euro). A neve Pink or Blue, akit érdekel lesse meg.


[link]

2008. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!