Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kellene a nem vártnak...

Mikor kellene a nem vártnak megjönnie? Hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Mult vasárnap mult el a menszim(2hétig megvolt),egy hónapja hagytam el a gyógyszert.Most ilyenkor mikor kell megjönnie?Nem lehet tudni?Lehet helyreáll és 4hét mulva?Tegnap a hőm 36,9volt,ma 37,2...jelenthet vmit?Menszi után teherbeeshetek?A héten volt peteérésem.Az ovu teszt folyamatosan pozitiv volt.
2010. szept. 12. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A magas hő azt jelenti, hogy volt ovud, és az addig magas lesz amig meg nem jön, vagy mensi előtt kicsivel esik le. Ha folyamatosan pozitív az ovuteszt úgy tudom akkor nem törtét meg az ovuláció, csak készülődik még, mert ha kiszabadul, akkor leesik az LH szint, és negatív lesz. Tehát ha mérsz több pozit, és utána negát, akkor a negatív napon történt az ovu. Így tudom, de taasztalatom nincs benne. Természetesen teherbe tudsz esni. Amúgy hogy volt ez az abbahagyás? Ez most az első, vagy a második ciklusod azóta?
2010. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
semmi extra nem szedtem többet mert babát szeretnénk és a köv havit már nem vettem be.azután egy héttel megjött a menszi-két hétig tartott hol erősen hol gyengén.de elfogyott az ovu tesztem akkor honnan tudom kideriteni hogy mikor történt meg az ovuláció?és onnantól számitva 14,dik napon kell megjönnie?az alhasamban néha szurkálást érzek és folyamatos buborékolást a hüvelyemnél.keményebb lett a hasam alja.és többet eszek pedig ez nem jellemző rám.
2010. szept. 12. 12:18
 3/3 A kérdező kommentje:
csak egyszer volt meg idáig..azóta még nem jött meg
2010. szept. 12. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!