Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap múlva kellene megjönnie...

4 nap múlva kellene megjönnie a nem vártnak. Pé-m 20. -a körül volt. Erős alhasi fájdalmam van kb 3 napja, a melleim nagyon érzékenyek, picit émelygek és hányingerem van. Véleményetek szerint lehet Babóca? 6hónapja próbálkozunk. Remélem most sikerül!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Van görbéd?
2009. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs görbém, én inkább a naptáramba írkálok be mindent. De lehet csinálnom kellene.
2009. ápr. 2. 11:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az émelygést én is nagyon hamar éreztem, még a nem várt előtti héten. A melleim nekem is fájnak, ma kellene megjönnie, de eddig szerencsére semmi. A tesztem két nappal ezelőtt halvány csíkot mutatott. Remélem mindkettőnknek sikerült:)
2009. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem!!! De neked már volt 2 halvány, de pozítív teszted, Gratulálok!!!Kitartás, és pozitív gondolkodás!
2009. ápr. 2. 17:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja bocs, 1 teszt, de pozitív, még ha egyenlőre halvány is! Biztos még nem annyira számottevő a Hcg szinted, azért halvány!Reménykedjünk. Mióta próbálkoztok?
2009. ápr. 2. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi még csak most kezdtünk el próbálkozni, de már nem vagyok túl fiatal, és félek, hogy problémák lehetnek. Ti mióta probálkoztok?
2009. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most látom, hogy 6 hónapja. Nagyon szurkolok Nektek!!!!!
2009. ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, gondolj csak jó dolgokra, és hát persze a pici babára, akikra mind nagyon-nagyon vágyunk:)!!! Én 10 perce vettem észre, hogy ismét barnázok, nagyon elkeseredtem! Látod ez nem kortól függ!!!
2009. ápr. 3. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!