Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs tesztet, lehet...

Ovulációs tesztet, lehet használni jósként csak azért érdekelne mert most csináltam egy ovulációs tesztet mind a két csíkot látni és holnap kellene megjönnie a nem vártnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia:)! Akkor nagy valószínűséggel terhes vagy:)). Gratulálok:)! Én is pénteken tudtam meg, hogy babánk lesz, csináltam terhességi tesztet, + lett, de nem tudtam elhinni:). Aztán elővettem egy ovu tesztet is, és nekem is két csíkos lett:D. Tegnap már láttam is a petezsákot:)
2009. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Szia Gratula az előttem szólónak!A kérdezőtől kérdezem, hogy erősebb a teszt csík a kontroll csíknál?Nem csak akkor használható jóstesztnek ha erősebb napról napra erősödik?(nem kötekedni szeretnék, csak így olvastam valahol, de már annyi mindent írnak)Azért nagyon drukkolok Neked is, hogy baba legyen!!!!
2009. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia egyforma erősségű a két csík de én akkor sem tudom elhini hogy most síkerült volna a baba már 15 hónapja probálkozunk.
2009. máj. 12. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, ha egyforma erősségű akkor tuti baba!Szívből gratulálok!!!:)6 nap múlva remélem én is örülhetek!Bár már csak hétfő lenne!De jó, örülök, h neked sikerült!Holnap tesztelj hcg-vel!
2009. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 1. válaszolonak gratulálok és sok sikert a babához,a 2. válaszolonak pedig drukkolok a babásodásért.
2009. máj. 12. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:

AZ BABA!!!!!!!!!!

Ha egyforma, akkor pláne 2 nappal menzi előtt tuti baby:)))

Gratulálok:)

2009. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Na csináltál még tesztet? Eredmény? Kívánom, hogy +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ legyen:D!
2009. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!