Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mult honapban 20-án kellett...

Mult honapban 20-án kellett volna megjönnie a mensimnek a mi elmaradt, most huszadikán lenne esedékes megint. Olyan érzésem van mintha megakarna jönni, de az utolso mensitöl 52 nap telt el. Reggelente napközben hányingerem van. Mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
Reggel nagyon nehezen bírok felkelni, irto rosszul lét van rajtam, de ha eszem valamit elmulik, nagyon fájnak a melleim is a derekam is. Félek hogy most megbetegszem és kiderül nem vok terhes, a hasam alja ia fáj nagyon, lehet érezni terhesen is mikor megszokott jönni, az idö tájt? most is hányingerem van hogy ülök a gép elött
2008. dec. 16. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Könyörgöm! tesztet csináltál már?? Tuti 2csíkos leszel!
2008. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval!
2008. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sz.tem terhes vagy... Csináltass már tesztet mert a végén már arra sem lesz időd h elvetesd a gyereket! :/
2008. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mésg mindig tartok attol hogy még sem lesz pozitiv a teszt, szeretnék gyereket és azért húzom az időt, nem akarok csalodni. Ez az 52 nap az utolso mensitől hány százalék hogy az vagyok? a páromnak sem mondtam el hogy mi van, a rosszul létekről sem tud.
2008. dec. 16. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért így csinálod! Ha terhes vagy, a teszt kimutatja úgyis, ha nem, akkor meg minek húzod. Mert ha esetleg negatív akkor is irány a doki, nehogy más baj legyen. Vagy tesztet csinálj, vagy irány a doki, mi itt nem látunk beléd. Amúgy a tünetek nagyon babára utalnak, de ismétlem, vagy teszt vagy doki!!!
2008. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is terhes vagy. A jelek is elég tipikusak! Egyrészt megértelek, hogy miért nem csináltál tesztet, az ember folyton reménykedik és fél a csalódástól. De hidd el ez a bizonytalanság sem jó!!! Légyszi mérd meg legalább reggel a hödet, s végy egy tesztet, ha már van, akkor tesztelj holnap.

Egyébként mindig azt hittem, hogy én vagyok egyedül, aki ilyen késön tesztel(t). Az elsö terhességemnél pl. nem is csináltam tesztet. A másodiknál pedig csak 42 nap után!!!

2008. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok. na mi újság? csináltál végre tesztet???
2008. dec. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!