Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lehet ez a predictor?

Pozitív lehet ez a predictor?

Figyelt kérdés

Kb 10. dpon lehetek. 2 éve próbálkozunk a babával. Dokim most óvatosságra intett, hogy vigyázzak magamra, volt jópár kémiai terhességem az elmúlt hónapokban, meg spontán vetélés is. Elkezdtem dolgozni most egy nehezebb munkát, fizikai munkával jár, Keramia tárgyakat készítek, de az agyag megmunkálása, emlegetése nehéz. De minden hónapban nem maradhatok itthon, mondván hátha terhes vagyok. Ezért mostanában mensi előtt csinálok 3-4 nappal tesztet, ma ez jött ki rajta. Szerintetek lehetséges, hogy pozitív lesz, vagy ez a reagens helye? Azért furcsa, mert akárhányszor csináltam ilyet, sosem volt rajta semmi. Ez 2-3 perc után kezdett látszani.

Mit gondoltok?

[link]



2022. márc. 1. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyenlőre negatív,lőjj el még egyet 2 nap múlva.
2022. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Háát ha nagyon akarom, akkor talán látok egy nagyon halvány második csíkot
2022. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív
2022. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon halványan mintha volna ott valami de 2 nap múlva meg kéne ismételni a tesztet.Akkor lehet már látszódna
2022. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én gépemen nézve sajnos nem látszik csík. De 3-4 nap múlva próbáld újra.

Egyébként ELVILEG egy egészséges terhességnek ki kell bírnia ennyit. Ezt csak nyugtatásként szántam, hogy ha meg akar maradni, akkor megfog.

Szurkolok hogy mensi napján pozitívat tesztelj!

2022. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! Veszek egy predictort meg és csütörtök reggel megcsinálom, meglátjuk mit mutat :)
2022. márc. 1. 14:21
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ebbe beleképzelni sem tudok semmit...
2022. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Ha felveszem a fényerőt,látni valamit,de predinél ez negatív.

Ha ennyi vetélés/kémiai van,akkor valami oka csak van.Ki vagy vizsgálva rendesen?Pco,pajzsmirigy,IR stb?

Progeszteronod nézték?Genetikai dolgokat?

Csak mert ezek szerint a találkozás megtörténik,csak nem tud megtapadni,aminek sok oka lehet.

Szedsz vitaminokat?

Mi lesz,ha terhes leszel,akkor nehéz munkát nem is végezhetsz,vagy most mire gondoltál ennyi vetéléssel a hátad mögött??

2022. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is!

Van már két gyermekem az előző hazassagombol, sajnos az az orvosom aki volt, már nyugdíjba ment. A mostani paromnak is van egy gyereke. Találtam egy jó referenciákkal rendelkező orvost, és hiába tudja, hogy 2 éve nem jön össze, nem veszi komolyan, mondván, van már gyerek. Pajzsmirigy beteg voltam, vagyok… azt folyamatosan nezik, de 3 éve nyugalmi állapotban van a betegség, tökéletesek az értékek. Ir-re régebben vizsgáltak, az nincsen, viszont extra alacsony a cukrom, hozza az inzulin is nem ugrik annyit terheleskor amennyit kene, a diabetologus prof annyit mondott, hogy ez inzulinaemia, kevés inzulin termelődik, specko eset, ritkán lát ilyet, de nincs rá semmi megoldás. Tavaly magánúton elmentem ciklus elején es peteeres után vervetelre, hormonokra, ott rendben volt minden.

Szóval sajnos a mostani orvosom szerint várjunk, 30 éves vagyok, majd sikerul.. pedig maganba járok, dehát nem túl jó.

Az agyagozas pedig azért, mert erre - gyerek temara vagyunk rafeszulve több mint 2 éve már, ez meg heti 3x pár orara, kikapcsol. Ha megtudnám, hogy terhes vagyok, természetesen azonnal abbahagynam. Röviden ennyi a történetünk.

2022. márc. 2. 08:05
 10/18 anonim ***** válasza:
Keress masik orvost. Az enyém anno azt mondta,hogy rendszeres szexuális élrt mellett ha fél évig nem jön a baba,el lehet kezdeni kutakodni mi az oka.
2022. márc. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!