Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most beparáztam!Méhen kívüli?

Most beparáztam!Méhen kívüli?

Figyelt kérdés

12.dpo van ma.

Pontosan a 2.pozitív ovutesztes este voltunk együtt.Volt egy pici barnázásom is aznap.

Elkezdtem jóstesztelni.3 napig nagyon halvány volt csak a 2.vonal.De ma reggel erősebb lett,ezért vettem egy x epil tesztet.Délutáni pisiből megcsináltam és meglepődve látom,hogy 2 csíkos,de nagyon halványan.Viszont 3.napja így estefelé a bal petefészkem körül elég intenzíven szúr.Ezért most megijedtem a nagyon halvány teszttől+a fájdalom miatt.Lehet csak becsapós a teszt.Tapsztalt vki ilyet?


2022. márc. 2. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

A beágyazódás járhat görcsökkel.

Mind két terhességemnél azt hittem meg fog jönni,annyira görcsöltem.

Amikor már x ideje késett csináltam tesztet, ami pozitív lett.

A második terhességem is ugye görcsökkel járt és 5 hetesen voltam ultrahangon, de minden rendben rendben találtak, nem volt méhen kívüli.

2022. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Meg ha mehen kivuli is lenne, ilyen koran nem okoz tuneteket, de nem kell a legrosszabbra gondolni.
2022. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
KÖszi!Egyenlőre még nem is gondolnám,hogy sikerült,mert ez a csík nagyon halványka.Épp hogy látni.És 3 éve nem sikerül a baba.
2022. márc. 2. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh...

1. 12. dpo-n mégis milyen legyen a teszt? Szerintem elég logikus, hogy ha még a menzeszed sem késik, akkor elég alacsony a HCG szint, tehát nem fog leugrani a két csík a tesztről.

2. A petesejt, amit aztán a spermium megtermékenyít, az bizony a petefészekből szabadul ki. A helyén kialakul a sárgatest, ami akkor is járhat szúró fájdalommal, ha nincs terhesség, de terhesség esetén sokszor ciszta alakul ki belőle, ami meg pláne lehet picit fájdalmas.

3. A méhen kívüli terhesség azért okoz panaszt, mert egy idő után elkezdi feszíteni a tágulásra egyébként nem képes petevezetéket...12. dpo-n még mérhető méretű (pár mm-es!) petezsák SE alakul ki, mégis mitől lenne tünet?


Nagyon durva, hogy mostanában mennyi itt az ilyen mindent halálosan agyonparázó kérdés.

2022. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

A halvány csík is pozitív, csak nincs még annyi HCG a szervezetedben.

Vásárolj egy digitális ClearBluet , az biztosan mutatja ki.

2022. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

szerintem az már alapvetően biztató, hogy a 25ös xepil halvány pozitív. ha egy 10eset (facelle pl) csinálnál, az erősebb lenne.

nem hinném hogy méhen kívüli, azt még nem éreznéd. ilyenkor a pms tünetek normálisak :)

2022. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggeli tesztem úgy látom csak száradási csíkos,azt is nagyon nézni kell,látszik-e.Nagyon fáj a hasam és volt rózsaszínes folyásom is pisilés után,szóval megint meg fog jönni,szinte 100%!😢
2022. márc. 3. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!