Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány embriót ültettek be és...

Hány embriót ültettek be és hány babád lett? Esetleg hányadik körben?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 05:24
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Barátnőmnek egy életképes maradt, azt beültették és meg is maradt. Másnak pedig nem él meg egy sem, esetleg sokadok próbálkozásra lesz, mire mégis. Ez teljesen esetfüggő.
2022. márc. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert 10-ből 9 beültethető maradt és tartok az ikerterhességtől a kockázatok miatt. Persze emellett jó lenne az azonnali siker.
2022. márc. 8. 06:17
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát jósok nem lehetünk.

Nem pontosan tudom ennek a menetét. Ha nem sikerülne, és újra kellene kezdeni a dolgot, akkor mindent is újra kell kezdeni? Mert ha igen, akkor én az orvos ajánlása szerinti mennyiséget vállalnám, még ha ikerterhességet is eredményez. Első voltam.

2022. márc. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1-et ültettek be és nem sikerült.

24 éves vagyok, első lombik volt elégtelen akroszomareakcio miatt.


Nekem nem is maradt több, de ha lett volna is csak 1et javasolt a doki a korom miatt

2022. márc. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnek elsőre 3at ültettek be, 1 baba maradt és meg is született.

Én ragaszkodnék a 2-höz, nagyobb esély.

2022. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2őt ültettek vissza úgy, hogy még maradtak 8-an, őket fagyasztották. Én is féltem az ikerterhességtől, egy maradt velünk.
2022. márc. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

12 megtermékenyült petesejtből 2 maradt életben a harmadik napra. Mindkettőt visszakaptam. 1 velünk maradt. Hónap elején már 2 éves volt. Első és egyetlen lombikunk volt. Három közeli barátnőmnek volt még lombikja. Ebből az egyiküknek a negyedikre jött össze, a másiknak harmadikra, a harmadiknak háromból egy se. Volt olyan is hogy csak egyet és volt amikor kettőt kaptak vissza.

És volt egy lány, akivel együtt voltam leszíváson. Ők tesót szerettek volna. Az első a 9. beültetésre jött össze. Akkor egyet kapott vissza. Illetve egy másik lány szintén a leszíváson, szintén tesóért jött. Az ő első gyereke a harmadik lombikukból volt, amikor 3at kapott vissza.

Láthatod, iszonyatosan változó. A szerencsén múlik.

2022. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekünk első lombiknál 8 embrió lett. Kettőt beültettünk, mert több esély van így. Nem sikerült. Utána FET volt, megint 2 volt beültetve. Terhesség lett. Mindkettő megtapadt, de egyik elkezdett felszívódni. Majd 8.héten a másiknak meg leállt a szíve. Műtéttel fejezték be. 3. lombik is Fet, megint 2-őt ültettünk be. Üres petezsák lett, megint műtéti befejezés. 4.lombiknál megint üres petezsák, megint műtét. Stimulációval 7 embrió lett az 5.lombiknál. Megint kettőt ültettünk be, kémiai lett.


Nálunk nem számított eddig, hogy milyen sok embriónk lett, mert mégse sikerült még. Dokink is értetlenkedett (hát mondjuk ezzel nem voltam kisegítve). Én kettőt ültetnék be, persze számolni kell azzal is, hogy ikrek lehetnek. Ha nagyon nem tudjátok vállalni az ikreket, én csak akkor ültetnék be egyet.

2022. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
Nekem ismerősömnek 4et ültettek be, de csak egy született meg. A placentának volt 3 kis placentája, ennyi maradt fön belőlük.
2022. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Első lombiknál sikerült.

15 petesejtből 10 megtermékenyült, 2 nem volt fagyasztásra alkalmas, 6-ot lefagyasztottak, 2-t beültettek. Ők most 4 évesek.

(A további 6 marad is síelni)

2022. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!