Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy viselitek, hogy még a...

Hogy viselitek, hogy még a szűk családi körben is mindenki terhes már, csak nektek nem jön a baba?

Figyelt kérdés
:-((
2013. febr. 4. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%

csak azért akarsz babát, hogy a szűk családi körnek (vagy bárkinek) megfelelj?

ha nem, akkor meg ne agyalj ezen!

2013. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam, de akkor kérdezzetek és ne csak az üresbe válaszoljatok. Nem egyértelmű, hogy babát szeretnék és CSAK NEKEM nem jön össze, mindenki másnak igen?? és a szűk családi körben is már mindenkinek összejött, mi régebbről várjuk és nekünk MÉG MINDIG nem!!! Mi ebben annyira nehéz megérteni?? Ilyen jellegű válaszoktól a jövőben kíméljetek meg, így is elég nehezen elviselhető, hogy míg egyik felem örül a másik szenved és sír?
2013. febr. 4. 12:20
 3/18 A kérdező kommentje:
apropo nem olyanoktól várok választ akinek könnyen összejön a dolog, mert amíg nem vagy benne addig fogalmad sincs milyen érzés, elképzelni lehetetlen, tudom miről beszélek. Szóval olyanok hozzászólását várom, akik hasonló helyzetben vannak vagy voltak és túlélték, vagy próbálják túlélni. Mások légyszíves kíméljetek, főleg, ha olyan szuper okoskodva válaszoltok ahogy tettétek, olyasmire amiről fogalmatok sincs.
2013. febr. 4. 12:22
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Nagyon nehéz, de örülök azért, hogy nekik sikerült, viszont megszakad a szívem, hogy nekünk még mindig nem jött össze.

Attól nem lesz nekünk rosszabb, ha nem örülök a mások örömének.

Mi most várunk különböző vizsgálati eredményeket, reméljük abból minden kiderül.

Sok erőt, és kitartást!


Hogy álltok, voltatok vizsgálatokon?

2013. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Hát a kérdésed nem ilyen egyértelmű ahogy utoljára írod.. (ha normálisan fogalmazol, kérdezel akkor normális válaszokat is kaphatsz.

Amúgy meg arra nem gondoltál hogy azért nem jön össze nektek mert rá vagytok görcsölve?? A kérdésem komoly. Már többször igazolták hogy azok a párok akik szinte rögeszmésen rágörcsölnek a babaprojektre, egyszerűen képtelenek teherbe esni. Viszont amint megszűnik a görcs, ha már nem ezen lovagolnak éjjel-nappal már jön is a baba..Van nem egy ilyen történetem nekem is ismerőseim körében..

2013. febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nálunk is most folyik a kivizsgálás. Erőt és kitartást nektek is. Tudom, hogy nem változtat semmin ha nem ujjongva fogadom az örömhírt, vagy az új jövevényt, de a szívem akkor is darabokra szakad szét ha arra gondolok, hogy mi is lehetnénk a szerencsések már egyszer
2013. febr. 4. 12:26
 7/18 anonim ***** válasza:
Megértem, nálunk ugyanez a helyzet, a következő szerencsések meg ti lesztek!
2013. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
sokáig nem görcsöltem ha jön jöjjön, ha nem majd jön egyszer. de ennek már 4 éve, most már az idő is kezdett szorítani, nyilván a legjobb akarata ellenére is begörcsöl az ember, ha tudod, hogy nem kéne akkor is. ez egy olyan dolog amit nem könnyű irányítani.
2013. febr. 4. 12:29
 9/18 A kérdező kommentje:
történetem nekem is van nem egy hasonló, de mikor benne vagy a dolog már nem olyan pofonegyszerű, mint amikor a tesód, vagy barátaid történetét meséled. és attól még, hogy másnak jól összejött az nem azt jelenti, hogy a te utad pont olyan sikeres lesz, főleg mikor már érzelmileg nagyon befolyásol a dolog
2013. febr. 4. 12:31
 10/18 A kérdező kommentje:
8/11 köszi a bíztatást. Úgy legyen és mindenkinek aki ebben a cipőben jár, jöjjön el az ideje :-)
2013. febr. 4. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!