Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg igaz, hogy a C vitamin...

Tenyleg igaz, hogy a C vitamin szaritja a mehnyalkahartyat es ezaltal kevesbe tud megtapadni a baba?

Figyelt kérdés

Van koztetek olyan esetleg, aki elkezdte szedni (mondjuk orvosi tanacsra) es aztan lett terhes hosszabb ido utan vagy esetleg olyan, aki epp elhagyta es az hozta meg az eredmenyt?

Hallottam mar olyat, hogy nogyogyasz javasolta a szedeset. Miert, ha tenyleg igaz lehet hogy szaritja es igy neheziti a teherbeesest?


2010. szept. 13. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem epp, hogy jot tesz a C vitamin. En azert szedtem, mert volt pici pecsetelo verzesem es elmult tole. Az orvos azt mondta, hogy epp, hogy a babavallalast segiti elo, hogy ne legyen kozti verzes meg hasonlo gondok es nekem elsore osszejott a baba a C vitamin szedes utan, persze nem gondolom, hogy a C vitamintol, de artani nem art. Kizart, hogy C vitamintol ne tapadjon meg a baba. Menj el nogyogyaszhoz mielott babat szeretnel es minden kerdesedre valaszol.
2010. szept. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, és a férjem is a C vitamint, meg az E-t is. A 2. peteérésnél baba lett, előtte 8 hónapig semmi.
2010. szept. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom szárítja a méhnyálkahártyát, de nem normál mennyiségben, hanem nagy adagban.

Én is a vitaminnal szedek c vitamint, de az nem nagy mennyiség, ami benne van. A férfiaknak viszont jót tesz a C vitamin, az én párom 500-as C-t szed.

2010. szept. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem igaz.Egy 500-as,1000-es C-vitamin,semmi bajt nem fog okozni.
2010. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huu, koszi a valszokat! Itt olvastam nem reg, hogy valakinek a nodokija javasolta, hogy szedjen 1000 mg E es C vitamint naponta+a parja is. Aztan megint itt olvastam masnal, hogy szarazsagot okoz, megvastagszik a nyalkahartya...vegyes hozzaszolasok voltak es gondoltam nem kockaztatok, mert 1 honapja elkezdtem szedni 1000 mg-ot, aztan e miatt ket het mulva 500-ra csokkentettem, de most mar egy szemet sem merek bevenni. Akkor lehet az 500*ra visszaterek. Koszi!
2010. szept. 13. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja próbálkozunk a babával,2 hónapja szedek C-vitamint,előtte sose szedtem.Ma teszteltem pozitívat,úgyhogy ne aggódj,és szedd csak nyugodtan tovább.Sok sikert!
2010. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!