Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folsav és E-vitamin szedés...

Folsav és E-vitamin szedés elkezdése után mennyi időre jött a baba? Már akinek ez a kúra segített.

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem egy olyan kúra, ami segít. Ezt azért kell szedni, hogy a gyerek egészségesen fejlődjön az első pillanattól kezdve. Ezért fontos már most elkezdened. De ettől te nem fogsz teherbe esni.
2009. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Picit letörtél, már olyan rég próbálkozunk. Orvosjárás közben vagyunk, a hiba még nincs meg. Már nem tudom, mit vessek be. Mindegy, ha ettől, ha mástól jön, csak jöjjön. De legalább a babának jó...
2009. jan. 25. 18:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de sajnos én sem estem teherbe.A folsavat a fejlődési rendellenességekre szokták szedni.Az E-vitamint én a rendszertelen vérzésem miatt kezdtem el szedni,erre használ."2-3 naponta veszek be 1 szemet.
2009. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:-((( köszi Neked is. És sajnálom.
2009. jan. 25. 19:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Sajnálom, ha elkeserítettelek, ne haragudj, de ez van.

Palástfűteát szoktak inni a ciklus első felében, és cickafarkfű teát a ciklus második felében. Állítólag ez segíti a peteérést és a beágyazódást.

Sok sikert! :)

2009. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Én pont fordítva tudtam (és iszom is...). De nem sikerül. És idegesít, mert amúgy mindketten makkegészségesek vagyunk.
2009. jan. 25. 19:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket találtam neked, bemásolom:


B-vitaminok

Hatásuk: Jótékonyan hatnak a hormontermelésre és a petefészek működésére. A B6-, B11-, B12-vitamin megfelelő időben és adagban történő fogyasztásával megelőzhető lenne a fejlődési rendellenességek többsége.


• C-vitamin

Hatása: Pozitívan befolyásolja a spermiumok életképességét.


• E-vitamin

Hatása: Elősegíti a nő megtermékenyülését, növeli a férfiak nemzőképességét. Az E-vitamin fogyasztása segíthet megelőzni a vetélést, és a menstruációt normális ritmusba terelheti.


• Cink

Hatása: Hiánya csökkenti a spermiumszámot, illetve azok mozgékonyságát. Cink bevitelével javítható a nemi hormonok működése, a nemi vágy pedig fokozható. A születendő babáknál jelentősen csökkenti az idegpálya-károsodás kockázatát.



• Folsav

Hatása: fogyasztásával megelőzhetők az idegpálya-elégtelenségek kialakulásai a fogantatás és a terhesség felfedezése közötti időszakban, gátolja a magzat agy- és gerincvelő károsodásának kialakulását, valamint hatékonyan véd a fertőzésekkel szemben.


• Szelén

Hatása: Növeli a spermiumok számát, és csökkentheti a koraszülés előfordulását.


• Magnézium

Hatása: Segít megelőzni a vetélést.


• Vas

Hatása: Fokozza a betegségekkel szembeni ellenállóképeséget és jelentős szerepet játszik a szervezet méregtelenítésében.


Amit én szedek, kb 1 hónapja (még korai lenne eredményről beszámolni) az a cinkkel dúsított C-vitamin, folsav és E-vitamin!

Ha hiszel benne, szedsz vmt vagy teázol, ha nem, akkor is jöhet a baba!

Én hiszek benne, azért kezdtem el!


Remélem sikerrel járunk! ;)

2009. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezeket szedem most második hónapja.Mi is rég próbálkozunk, de most hétvégén kiderül, hogy van-e hatás. Amugy én tudok olyat akinek összejött az E-vitaminnal és én reménykedem.
2009. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lányok, köszi a válaszokat! Ma nehéz napom volt, megkaptam a laboreredményimet, és hát a prolaktinom majdnem kétszerese a megengedettnek, és nem a maximum-napon volt levéve. Így hát ezt kezeljük. És a párom eredményei az orvosnő szerint szuperek, úgyhogy tele vagyok reménnyel. Mondta az orvosnő, hogy ezzel a prolaktinszinttel gyakorlatilag lehetetlen volt terhes maradni, úgyhogy én személy szerint valóban hiába szedtem folsavat meg akármit. Most le kell nyomjuk normálisra, és nagyon nagy reményekkel vágok neki az új szakasznak. Ugyan kíváncsi vagyok a kezelésre, mert állítólag nem egy leányálom, de olvastam ugyanitt hogy eredményes. Csütörtökön megyek vissza a másik orvoshoz, aki majd kiírja a gyógyszert erre. Nektek szorítok, remélem, egyszerűbb dolgotok van, mint nekem! Nagyon sok sikert a babásodáshoz, és írjatok, ha valami történik!
2009. jan. 26. 16:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és bocsi, hogy megkérdezem, de volt-e valami arra utaló jeled, hogy magas a prolaktin szinted? Rendszertelen ciklus vagy ilyesmi? kérlek irj privit ha nem kérek túl sokat. Köszi
2009. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!