Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu teszten ha a teszt...

Az ovu teszten ha a teszt csik halványabb akkor nincs peteérés, ugye? Volt 2 csik, de a tesztcsik halványabb. gondolom ez erősödni fog.

Figyelt kérdés
amikor a 2 csik sötét,akkor másnap van tüszőrepedés?és gondolom másnap is kell együtt lenni,nem amikor sötét a 2 csik.jol tudom?most vettem először ilyen ovu tesztet,eddig kettő fogyott el,mind a kettőn a tesztcsik halványabb.
2010. szept. 13. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
én ugy tudom hogy amikor ugyan olyan színüek vagy a teszt csík sőtétebb akkor kell együt lenni!mert akkor van pete érés amire a kis spermácska meg el ér a célig addigra jó is lesz!sok sikert!:-)
2010. szept. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pozitív napon (ilyenkor legalább egyforma erős a két csík) és az első negatív napon (amikor a kontroll csík újra erősebb)érdemes együtt lenni. Az első negatív napon történik a tüszőrepedés.

Sok sikert!

2010. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!

2 éve closty-t szedek. Minden 12. napon mennem kellett UH-ra, hogy megnézze minden rendben van-e. Azért biztos-ami biztos mindig néztem, hogy pontosan mikor is van az ovulációm, mert én 30 napra szoktam mensizni. Na a lényeg, hogy nekem sose volt erősebb a tesztcsík! És ennek ellenére tuti, hogy minden ok volt, mert 8 hetes kismama vagyok :)

Sok sikert!!!!!

2010. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem.köszönöm a válaszokat.én is jártam uh-ra.szedtem clostit is 2 hónapig.de azzal se jött össze.most gondoltam kipróbálom ezt az ovu tesztet.hátha.amugy több mint 2 éve probálkozunk.jó lenne már ha sikerülne:(
2010. szept. 13. 16:18
 5/8 A kérdező kommentje:
ja még azt szeretném kérdezni h ha mondjuk este 8-kor tesztelek,de ma elöbb fél órával,az probléma?mert az van ráirva h lehetőleg mindig egy időbe.de gondolom az a fél óra nem számit.
2010. szept. 13. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyi nem számít. Viszont ha lehet, előtte 2 órával már ne igyál!
2010. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt soha erősebb a tesztcsík,mint a kontrollcsík,mindig azt hittem bennem van a hiba.Hőmérőzök is,és a görbém alapján is mindig ott van az ovu.amikor a teszt is mutatja.Igaz hogy soha nem erős a csík,de ott van,jól láthatóan.Többi napon egyáltalán nem látható,és ahogy közeleg az ovu elkezd halványan látszódni a tesztcsík is.Azután két napig jól látható,de soha nem erős,vagy erősebb.
2010. szept. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó:igazad lehet.mert sztem nekem se sötétedik be.de viszont lehetett peteérés.mert szombaton halványan látszott,viszont vasárnap és hétfőn elég erősen látszott.főleg hétfőn,akkor minimális eltérés volt.de tegnap meg csak egy csik látszódott.ugyhogy vagy tegnap vagy ma lesz a tüszőrepedés sztem.hétfőn együtt voltunk,viszont tegnap nem,mert minden nap nem jó együtt lenni,hanem 2 naponta kell.de ma megint együtt leszünk.remélem sikerülni fog.
2010. szept. 15. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!