Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 7.nap lehet...

Peteérés után 7.nap lehet beagyazódas kezdete?

Figyelt kérdés

A ciklusom 28-30 naposak .33 éves vagyok.

Febr.22-én jött meg mindig 7 napig tart,menzi utolsó napján rozsaszines folyásom volt,(szokott ilyen lenni néha)ez normális?és ebből a folyasbol menzi után egyből peteéresem van tiszta átlátszó folyás + haszurka van.4-6 napig tart a folyás most csak 4 napi tartott ezen az utolsó folyasos napon sok volt nagyon ekkor voltunk együtt este

12.napon, ő előbb elment 2szer is (lovagló pózban)utána sajnos sok kifolyt,közben elmentem pisilni,megmosakodtam alulról utána párom kielégetett.

Mennyi esély van így ?

Ma vagyok ovu utan 7.napon éles szúrást éreztem közepén utána csak petefészek körül bal oldalt.annyira nem faj néha érzem nyujtozkodas közben fájt.

Mennyi így az esély és kb.mikor lehetett ovum?



#beagyazodas,
2022. márc. 11. 15:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt néha enyhe megjönérzés.
2022. márc. 11. 15:22
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

33 éves létedre miért gondolod, hogy a fent leírt intim részletekre bárki is kíváncsi illetve hogy relevánsak a kérdés szempontjából?


A kérdésre a válasz pedig az, hogy ha középidőben, vagy a körül szexeltél, akkor normális ciklussal, egyéb egészségügyi probléma hiányában, nyilván megvan az esély.

2022. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Azt hiszem a lovagló póz már túl sok információ volt nekem, ott leakadt az ékszíj!

Mint minden hónapban 15-20% a teherbeesés esélye. Ovu teszt, UH követés nélkül nem fix, de ciklus alapján kb. 14-16 napon van ovud. A 12. napi szex akár jó lehet.

Nem kellene erre ennyire ráfeszülni, akkor kezdj el gondolkodni, ha 1/2-1 év után nem jön össze, addig meg ne csak havi 1x szexeljetek.

2022. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdés benne van ha nem tetszik minek írsz.
2022. márc. 11. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek írsz ki kérdést, ha zavarnak a válaszok?


Egyébként meg hülye kérdésre mit vársz...

2022. márc. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mért sok infó van akinél a pozon múlhat hátrahajló méhnél.

Egyébként prűdek vagytok

Szerintem ebben nincs szegyelni való.

Nem feszülök rá és nem havi 1szer szeretkezni.Ez az oldal azért van hogy kérdezzünk.

2022. márc. 11. 15:39
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
A póz még hagyján, de hogy elmentél-e közben pisilni, na azon biztos nem múlik 😄
2022. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Minek írsz ha zavar a kérdés????

Szerintem normális kérdés volt.

Ennyi prűd nőt!

2022. márc. 11. 15:44
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ha ki nyalt akkor attól 100% terhes leszel :D
2022. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem prűdség,egyszerűen nem tartozik másra, hogy mikor és mit csinálsz szex közben,előtt vagy alatt.


Alapvető intelligencia kérlek szépen!

Maga a kérdésed is primitív,nemhogy a válaszaid!

2022. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!