Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most a beagyazodas tunete...

Ez most a beagyazodas tunete lehet vagy csak az esemeny utani tabletta okozza?

Figyelt kérdés
Egy hete vettem be egy elszakadt ovszer miatt, bar nagyon keves eselye van, hogy teherbe essek mert max elovalladek mehetett belem de Pont ovulacio napjan. Most kicsit szurkalo erzesem van neha, meg mensi gorcshoz hasonlo. Bar par napja is volt ilyen

2022. febr. 21. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a behatolás és a gyógyszer bevétele között ? Ha időben vetted be, akkor ne pánikolj. Rendben leszel.
2022. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
24ora :(
2022. febr. 21. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Tökéletesen csináltad ! Nem lesz gond :)
2022. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom meg fog jönni a tabletta után, valószínűleg ezt érzed.
2022. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat a napokban lenne esedekes a beagyazodas, ami verzessel jarhat szerintem ott kapnek szivrohamot ha elkezdenek verezni
2022. febr. 21. 19:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Rengetegen irtak itt gyakori kerdeseken h a tabletta mellett teherbe estek :( szinte az ezzel kapcsolatos kerdeseknel tobben irtak h nem hatott mint azt h igen. Bar tenyleg csak elovaladek mehetett belem hala az egnek
2022. febr. 21. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj már meg nem vagy terhes
2022. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

En ketszer hasznaltam esemeny utanit. Utolso alkalommal a gyogyszeresz azt mondta hogy ha biztosan ovulaciokor tortenik a baleset akkor nagy esely van arra hogy a gyogyszer nem hat. Olyankor az a legjobb ha minel hamarabb beveszuk a gyogyszert. Az en esetemben 10ora telt el, pont ovulaltam, de szerencsere nem maradtam terhes.

En csak leirtam az en esetemet

Viszont velemenyem szerint az elovaladektol, plusz a gyogyszer nagyon pici az esely arra hogy terhes legyel

2022. febr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!