Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Szóval több mint féléve vagyunk együtt de sosem akarta gumival,azt mondta a megszakítás jobb mert szűk vagyok és fél,hogy elszakad a gumi és belém élvez (gyereket pedig nem akarunk!)

Én hónapokig emiatt nem akartam lefeküdni vele, veszekedtünk is emiatt mert én féltem és nem tudtam mi lesz ennek a vége..nem szeretnék még babát,csak 19 vagyok.

Azóta háromszor feküdtünk le,mind a háromszor időben kihúzta állítása szerint. Azt mondta bízzak benne, még egy nő sem esett tőle teherbe így.

A menstruációm általában mindig pár nappal hamarabb jön meg, múltkor épp Valentin napon volt, tehát amúgy már 12-13 körül meg kellett volna neki jönni,de itt van március 15 és még semmi. Viszont! érzek menstruációs típusú fájásokat a hasamban,mintha meg akarna jönni de mégsem tud..lehet ez a stressztől van? kérlek segítsetek,nagyon rá vagyok erre parálva,viszont a párom azt mondja lehetetlen, hogy terhes legyek.

Meg egyszer nem annyira túl régen kipróbáltuk az orális szexet is,de semmi előváladékot nem éreztem sem közben,sem mielőtt elment volna. Tehát csak ezzel próbálom magam nyugtatni,hogy valszeg akkor szex közben sem lehetett semmi az elélvezése előtt.(mert azt mondják az előváladékban is vannak spermák,viszont azt olvastam nem minden férfinak van)


Mit kellene tennem, lényegében ha úgy vesszük csak 1-2 napja késik,de én nagyon félek,a torkomban gombóc van és néha úgy érzem megfulladok,annyira parálok ettől az egésztől:C (egyébként így terhesség jelét tényleg nem tapasztaltam,ha nem eszek annyit a hasam is full lapos,pedig már pár nap és egy hónapja,hogy lefeküdtünk.



2022. márc. 15. 06:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mármint nem minden férfinak van előváladéka*
2022. márc. 15. 06:39
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia vegyél egy tesztet (dm,rossman)ha már késik es terhesség akkor kimutatja!keressetek normális fgamzásgatlót!
2022. márc. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tesztet kell venni mert itt mi nem tudjuk neked megmondani hogy terhes vagy e vagy sem.Egyébként simán lehetsz terhes is.A megszakítás nem védekezés.

Szedj fogamzásgátlót ha ezt megúszod.

2022. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan így estem teherbe … megszakítással ! Jó mondjuk nálunk tervbe volt , meg én 34 vagyok !


A megszakítás nem védekezés !!!

Elovaladek pedig ha van azt meg a pasid sem feltétlenül érzi !


Úgyhogy irány rossman dm ahogy az első írta és vegyél egy tesztet !


Nem a kérdésre válaszolva :

Az hogy a pasid nem hajlandó gumit húzni meg mondván ő meg így egyszer sem ejtett teherbe senkit az egyenesen felháborító ! Nem tisztel téged egy cseppet sem ! Ha tisztelne akkor 0% esélyét adna annak hogy esetlegesen egy nem kívánt terhesseggel, majd abortusszal kelljen megbirkoznod! Bírom az ilyen elvezet hajhasz pasikat …

És 19 évesen neked is lehetne több eszed és nem kene ilyen naivnak lenned … és ha már a hapekod nem húz gumit , te viszont nagyon nem akarsz gyereket , akkor miért nem mész el dokihoz és iratsz fel gyógyszert ?! Azt akkor nem kell ezen parázni !

A pasid fizesse ki a felet és akkor nyugodtan szexelhettek …nem kell ilyenek parazni !

Fogamzásgátló töredéke egy abortusz árának hát meg egy gyermek fel nevelésének ! Hidd el !

És mindezt jó szándékból írtam !

2022. márc. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De akkor miért érzek a hasamban menstruációs fájást? a derekam is fájt picit tegnap este és a melleim is,ez mind akkor fordul elő mielőtt megakarna jönni, viszont a nagy kérdés az,hogy akkor miért nem jön meg?..most már nem értem,de lehet tényleg jól jönne egy teszt..
2022. márc. 15. 08:00
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

"azt mondta a megszakítás jobb mert szűk vagyok és fél,hogy elszakad a gumi és belém élvez"


És te 19 évesen ezt beveszed?! Hát gratu.

Anyud is szokott esti mesét olvasni még neked elalvás előtt tündérkékről, királylányokról meg hercegekről?!


Drága kicsi szív: igen, lehetsz terhes.

Legalább annyi eszed lehetne, hogy veszel egy pár száz forintos tesztet...


"terhesség jelét tényleg nem tapasztaltam,ha nem eszek annyit a hasam is full lapos,pedig már pár nap és egy hónapja,hogy lefeküdtünk."


Aranybögyörő, ha teherbe esel, akkor sem érzel hónapokig semmit... Nem lesz rögtön farkasétvágyad, meg görögdinnyényi hasad. A terhesség első jele, hogy nem jön meg. Szóval az első jel nálad kipipázható...


Ha valamilyen csoda folytán most mégis megúszod a terhességet, akkor több lehetőség is áll előtted.

1. húzatsz gumit a kis pasikáddal, és akkor védekeztek úgy a nem kívánt terhesség, mint a nemi betegségek ellen (ha mindenkit gumi nélkül húz meg a kedvesed, akkor erre is bőven van esélyed)

2. elkezdesz fogamzásgátlót szedni - csak ehhez kicsit több ész kell, meg ugye a nemi betegségektől sem véd - olvasgass kicsit mondjuk a HPV-ről...

3. kirakod a pasikád mint macskát sz@rni - és akkor se nem kívánt terhesség, se nemi betegség, win-win. Mondjuk ezen a 3. opción már csak azért is elgondolkodnék, mert a "bajban" láthatóan nem túl segítőkész a kisfickó, hisz írod: "a párom azt mondja lehetetlen, hogy terhes legyek." - és ennyivel megoldja, b@szik kivenni a zsebéből egy 500-ast, hogy vegyetek tesztet és megnyugodj.


Kérdező: sürgősen nőj fel, különben hamarosan neked kell felnevelni valakit...

2022. márc. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amit a 6. hozzászólásban írsz, az mind-mind megvan terhesség esetén is. Ezért is szokták azt hinni a nők, hogy biztos csak késik 1-2 napot, aztán hopp, már ott is a 2. csík a teszten... Szóval a helyedben nem volnék nyugodt. Nagyon nem.
2022. márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%
A 7-es mondanivalójával egyetértek, de a stílusa igencsak undorító!
2022. márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez a túl szűk dolog azért tényleg nagyon meredek. Az nem jutott eszedbe, hogy ha annyira szűk volnál, akkor a kukiról is lenyúzná a bőrt a hüvelyed? :D

Amit a barátod állít, az fizikai képtelenség. Azt nem mondta véletlenül, hogy tüskés is vagy belül és kiszúrja?! :D

Tényleg fura, hogy 19 évesen te ezt elhitted neki...

Egy tesztre volna nagy szükséged, csak most ugye itt az ünnep, idegeskedhetsz még napokig.

Egyébként szívből kívánom, hogy ne legyél terhes. De könyörgöm, kicsit olvasgass utána a dolgoknak, mert nagyon veszélyes ennyi idősen ilyen butácskán vágni bele az élet dolgaiba.

2022. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon ritkaság teherbeesni így én mondjuk nem is értem . Én mindig ìgy védekeztem és nem volt gond . Szerintem nem vagy terhes . Az előváladéktól hogy terhes legyél 1% esély van.
2022. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!