Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Szóval több mint féléve vagyunk együtt de sosem akarta gumival,azt mondta a megszakítás jobb mert szűk vagyok és fél,hogy elszakad a gumi és belém élvez (gyereket pedig nem akarunk!)

Én hónapokig emiatt nem akartam lefeküdni vele, veszekedtünk is emiatt mert én féltem és nem tudtam mi lesz ennek a vége..nem szeretnék még babát,csak 19 vagyok.

Azóta háromszor feküdtünk le,mind a háromszor időben kihúzta állítása szerint. Azt mondta bízzak benne, még egy nő sem esett tőle teherbe így.

A menstruációm általában mindig pár nappal hamarabb jön meg, múltkor épp Valentin napon volt, tehát amúgy már 12-13 körül meg kellett volna neki jönni,de itt van március 15 és még semmi. Viszont! érzek menstruációs típusú fájásokat a hasamban,mintha meg akarna jönni de mégsem tud..lehet ez a stressztől van? kérlek segítsetek,nagyon rá vagyok erre parálva,viszont a párom azt mondja lehetetlen, hogy terhes legyek.

Meg egyszer nem annyira túl régen kipróbáltuk az orális szexet is,de semmi előváladékot nem éreztem sem közben,sem mielőtt elment volna. Tehát csak ezzel próbálom magam nyugtatni,hogy valszeg akkor szex közben sem lehetett semmi az elélvezése előtt.(mert azt mondják az előváladékban is vannak spermák,viszont azt olvastam nem minden férfinak van)


Mit kellene tennem, lényegében ha úgy vesszük csak 1-2 napja késik,de én nagyon félek,a torkomban gombóc van és néha úgy érzem megfulladok,annyira parálok ettől az egésztől:C (egyébként így terhesség jelét tényleg nem tapasztaltam,ha nem eszek annyit a hasam is full lapos,pedig már pár nap és egy hónapja,hogy lefeküdtünk.



2022. márc. 15. 06:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Csütörtökön mindenképp szerzek valahonnan tesztet,ugyanis nagyon nem hagy nyugodni ez az egész,ha terhes is vagyok,a baba semmiképpen sem marad meg,lehet borzasztóan szar érzés lesz és problémás de nem maradhat meg!


Látom kaptam hideget-meleget,de teljesen egyetértek, végülis én baltáztam el.


Köszönöm a válaszokat!

2022. márc. 15. 14:16
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
Én a párommal kb másfél éve csináljuk védekezés nélkül az első negyed, félórát eddig nem volt baj ha be csusszna akkor se vetettnénk el
2022. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
0%

Hogy te nem 19 éves vagy 1000 %!!! Max 13..14...

Fél éves párkapcsolat és csak párszor dugtatok??? A mai 19 évesekben a fél város megformált,hacsak nem valami alföldi tanyavilágból származó ...

Most komolyan van aki ezt a sztorit beveszi és még tanácsot is ad???🥱

Elképesztő ...

2022. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
# megfordult...
2022. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Miért olyan meglepő ez?

Igen, fél éve vagyunk együtt és háromszor feküdtem le vele..és? miért annyira elképesztő, hogy én nem vagyok egy világi p*csa?:D

megvárta míg készen állok rá.


egyébként meg ma megjött, szóval gondolom akkor már tesztre sincs szükség,ugyanis ha megjött kétlem,hogy terhes lennék.

2022. márc. 16. 16:48
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Attól hogy megjött Attól meg sajnos világi buta és naiv vagy !


Remelem tanultál ebből és mostantól fogtok védekezni , mert ahogy eddig csináltatok az nem az !


Írass fel gyógyszert és akkor nyugodtan naivkodhatsz tovább …

2022. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igen, tanultam ebből de nem értem mire ez a nagy mértékű utálat felém, legalábbis én így érzem.


Igen, hibát követtem el félig,de attól még lehetne normálisan is beszélgetni a másikkal,nem?


Mindenki követ el hibákat.

2022. márc. 16. 17:54
 18/18 xp ali ***** válasza:
100%
Lekopogom, én sem ejtettem így teherebe csajt, pedig volt rá lehetőségem. De nem fog elszakadni a gumi, ha jól teszi fel és nem hagy benne levegőt. Még valami: a gumi nem csak a terhességtől véd.
2022. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!