Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt 2-3 nappal...

Ovuláció előtt 2-3 nappal sikerült valakinek a baba?

Figyelt kérdés

Második babát tervezzük. Az elmúlt napokban (menstruációt követően kb rögtön) 2 naponta voltunk együtt. Ma reggel utóljára. Sajnos a férjem délután elutazott, így ebben a hónapban nekünk ennyi jutott, mert mire visszajön már túlleszek a kérdéses napon, hacsak nem szól közbe nagyon a természet.

A 15.ciklusnapon vagyok, mostanában a 17-18.napon szokott az ovulációm megtörténni-amennyiben jól sejtem, érzem.

3 napja van termékeny nyákom, 13-án reggel és ma reggel is sikerült együtt lennünk.


Szerintetek van esély? Vagy csekély?

Tudom majd úgyis kiderül, de ilyenkor jó tudni hogy másnak esetleg sikerült hasonlóképp :)

Kisfiam első hónapban sikerült, a tesóval most ez a 4.próbálkozós hónap. Tudom ez még semmi, de nem is sürgetjük. Persze nagyon örülnénk ha jönne :)



2022. márc. 15. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem követtem az ovulációmat, szóval lehet tök máskor volt, de mikor megfogant a babánk, akkor naptár szerint pont ovu előtt és utána 3-3 nappal voltunk együtt.

2-3 nap nem sok, van rá esély :)

2022. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, ennyit életben maradnak a spermiumok a petevezetékben.
2022. márc. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így lett a lányom 14 évvel ezelőtt. 😀😉
2022. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 2 nappal ovuláció előtti együttlétből fogant.
2022. márc. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊

Ha baba lesz, megírom!

2022. márc. 16. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, az első babámnál ovuláció előtt 3 nappal voltunk együtt. Egyetlen egy alkalommal. Szóval van esély 😉 Most tervezzük a tesót, épp ma van ovum, úgyhogy hamarosan kiderül, hogy sikerül-e másodszor is 🙏☺️

Drukkolok neked!

2022. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Jó, hogy írtál!

Én is drukkolok Nektek!

2022. márc. 17. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy nem jött össze soha, hogy ovuláció előtti próbálkozás 1-2 nappal. Csak ovu napján lévő együttlétből jött össze a gyerekek. Nem tudom miért lehetséges ez. Pedig tudom, hogy 72 óráig életben marad a spermium. Nálam nem nyert. 🤷

Drukkolok neked!

2022. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as az akkor van, hogy nem maradnak addig életben, ha a párodnak rosszabb minőségűek a spermái.
2022. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia végül lett baba?
2022. ápr. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!