Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császár (surgossegi az én...

Császár (surgossegi az én esetemben ) ki hány hónap után lett újra terhes ha kis korkülönbséget szeretett volna? Sikerült a VBAC vagy nem? Vagy császárt akartál mindenképp ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Mi is kis korkülönbséget szerettünk volna, de nekünk fontosabb volt, hogy ne legyen komplikáció és ne anya nélkül nőljenek fel a gyerekek

Végül 4 év lett köztük. Legjobb döntés volt

Nem akartam semmiképp VBac-ot

2022. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Barátnőm 3 hónap után lett újra terhes és másodjára is császárral szült. Unokatesóm 1,5 évet várt és ő VBac-al tudott szülni másodjára.
2022. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Sürgősségi császár volt az első,Kis korkülönbséget szerettünk volna,de kb 20 hónapig nem jött meg. Majd 2 év körül kezdte átaludni az éjszakákat(csak 2x ébredt onnantól) ,amit nagyon élveztem.Pihenni akartam.

Aztán sajnos jött egy missed ab. Végül nem jött össze 1 évig. Így lesz köztük 4 év korkülönbség

Eszembe se jutott vbac

Mindenképpen császárt akartam

2022. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Sürg. csm. volt, 5 hónappal később megfogant a kistesó (első hónapban). 😊 vbac szültem.
2022. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

3 év lesz köztük pont,


Szeretnek VBAC szülni amennyiben a körülmények és az állapotom megengedi , nekem program császár volt a lányom far fekvése miatt !


Remelem nekem is össze jön császár utáni hüvelyi szules 🙏🙏

2022. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Tudom, hogy a vbac trend, és le fognak pontozni...

Az első sürgősségi volt, 1 évet javasolt az orvos, hogy várjunk mindenképp. Azt megvártuk, végül 1 év próbálkozás után fogant meg a kicsi, így 2 év 8 hónap lett a korkülönbség. Semmiképpen sem akartam vbac szülni, nekem annyira traumatikus volt ez az erőltetett háborítatlan balf@szság, mindenképp császárt akartam,az is lett. Persze rá akartak beszélni, de nem.

2022. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindnekinek joga kene hogy legyen eldöntetni hogy mit szeretne :) én szeretnem megpróbálni természetesen meg csak 7 hónapos a baban de 1 eves kora után szeretnek próbálkozni összehozni egy tesot :)
2022. márc. 16. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

6. Válaszoló

5-ős vagyok

Én nem trendbol szeretnek VBAc szülni , hanem azért mert én nekem nincsenek szüleim, a férjem apja meghalt, az anyja meg éli világát külföldön, ergo semmilyen segitsegem nem lesz csak a férjem viszont ő nem tud heteket kivenni szabadságot ! Ergo azért szeretnek hüvelyi úton szülni mert gyorsabb a regeneráció, mint egy csaszarnal, mert nekem ott lesz egy 2.5 éves plusz az újszülött !

2022. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Kedves 8as🙂 nem tudom miért vetted magadra amit írtam. Nekem is ott volt/van az újszülött a mostmár 3 éves mellett. A regeneráció pedig mindenkinél más, nekem csak másfél napig volt rossz, utána már nem volt semmi bajom, el tudtam látni a kicsit és magamat, amint hazaértünk, pedig a nagyot is, aki (mint írtam) 2 év 8 hónapos volt. Meg még a háztartást is. Mindössze annyit kellett megértenie a nagynak, hogy most még nem emelgethetem. De természetes szülés után sem ajánlott nehezet emelni. Mellesleg fittebb voltam, mint a hüvelyi úton szült szobatársak, szegényeknek ülni, feküdni, gyerekhez lehajolni is nagyon fájt.. Ergo, nyugalom, kitartás és kívánom, hogy sikerüljön neked, ha így szeretnéd.
2022. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a nőgyógyászommal konzultáltam erről, ő azt javasolta, hogy a császár időpontjához képest várjunk 1 évet a próbálkozás megkezdésével, ezért így is fogunk tenni. Kislányom májusban lesz 1 éves, onnantól nem fogunk védekezni, aztán meglátjuk, hogyan alakul. :)
2022. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!