Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos a babám és úgy...

8,5 hónapos a babám és úgy néz ki újra terhes vagyok.17 hónap korkülönbség? Nem is tudom hogy érzek?

Figyelt kérdés

Ma lett 2 halvány + tesztem. Persze nem 100%, mert pár nap múlva újra tesztelek.

Terveztük a kistesót, csak egy pár hónappal később (persze így sem baj, főleg hogy a lányom clostival jött össze pcos miatt). A ciklusaim hol 22 naposak voltak, hol 47 naposak. Alig voltunk együtt.

Örülök de jelenleg bepánikoltam. Nagyon szeretnénk kistesót, normális hogy így érzek? Félek hogy nem jut elég szeretet majd az első kisbabámra, fog-e nekem ez menni, egyszerre két baba? Segítség lesz. Most nagyon izgulok! Főleg hogy az első császár volt.


2010. jún. 14. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

akkor sorban.

a + teszt az + teszt ennél már csak + abb lesz! :-)))

vegyes érzések: tök normális dolog majd leülepszik az élmény és akkor máshogy látod.

császár: a dokid nem lesz oda az örömtöl bár ez függ attól is mi miatt lett az első császár pl. téraránytalanság vagy szemprobléma miatt esetleg lábtartás szóval sok mindentől függ az biztos hogy ez is császár lesz mert nagy a valószínüsége a hegszétválásnak a rövid idő miatt de figyelemmel és úgy hogy lesz segítséged nem lesz probléma

egészséges babát kívánok

2010. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Valamilyen szinten irigyellek, hogy rögtön össze is jött a második. Nekem is 8,5 hónapos a kisfiam, és ha belegondolok, hogy még egy ilyen szépség jöhetne közénk, akkor ellágyul a szívem, de sajnos én egyéb komplikációk miatt nem vállalhatnám. :(

Szerintem menni fog, nyugi, pláne, hogy van segítséged is.

2010. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szintén zenész:-) Ugyanigy császáros voltam,és ugyanigy 8,5hós volt a lányom amikor összejött a tesó...most vagyok a 25 hétben.Ezek a kérdések engem is foglalkoztatnak,de hát majd lesz valahogy.Nálam valószinű hogy császár lesz,hacsak nem produkálok valami szuper könnyű és gyors szülést :-)
2010. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

A lányom farfekvés miatt volt császár. A dokim azt mondta a 6 hetes kontrollon, hogy nyáron (igaz nyár végére gondolt) már mehetek egy újabb terhességi teszttel ha szeretnénk tesót, gyönyörű a vágásom, semmi baj nem volt vele. De hát biztos meg fog lepődni. (ahogy én is)

Sokat agyaltam hogy de jó lenne újra kismamának lenni, még egy csöppség jönne, de most meg beparáztam. Egészséges lesz-e, megbírkózom-e a feladattal, el tudom-e látni mind a két babát rendesen... szóval izgulok.

2010. jún. 14. 09:34
 5/14 anonim ***** válasza:

szia


én pont ugyanígy vagyok mint te, 17 hónap lesz a gyerkőcök között.

császárral szültem, az én dokim nem volt kiakadva, szülhetném simán megint de de az első baba nagy volt és nem tágultam ezért lett császár és a mostani baba sem néz ki kicsinek és ezért valószínűbb az újabb császár.

A heg vastagságot senki sem nézte nem is kérdezett róla a dokim azt mondta annak nem szabad szét válnia.


nekem már csak pár napom van hátra a szülésig.

a terhesség zökkenő mentes volt még úgy is hogy itt van a kisgyerek.

egész nap lóti-futi van, nincs pihenés.

de ki lehet bírni, remélem a 2 gyerekkel is megbirkózom majd, mert most kezdte a fiam az igazi hisztis korszakát iszonyat rossz lett.


a környezetemben szinte mindenki kiakadt hogy ilyen korán jön a tesó, de kinek mi köze van hozzá, nem? nekünk kell felnevelni nem másnak.

A másik jó benne hogy nem az lesz hogy itthon ülünk mondjuk télen és a gyerek unatkozik nincs kivel játszani, hanem ott a tesó akivel együtt nőnek fel és el lesznek egymással.


Szerintem idővel örülni fogsz és majd várod hogy megszülessen.

Először én is féltem hogy mi lesz, milyen lesz, de most már várom hogy meg legyen és megpuszilgassam :)


Sok sikert

2010. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Neked is! Az tényleg nem érdekel hogy ki mit szól, mert ez ránk tartozik.

Örülök Neki, csak félek. De ahogy írjátok, ez normális!

Neked könnyű szülést (ha császár gyors gógyulást) és a többi kismaminak is sok egészséget kívánok!!!

2010. jún. 14. 10:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is szeretnék gratulálni!

Másodszor: szerintem teljesen normálisak az érzéseid, ne félj, nem lesz semmi gond. Biztosan nehéz lesz az első pár hét, de majd összerázódtok.

Harmadszor: tegnap voltunk strandolni. Láttunk egy családot, négyes ikrekkel. Egy egész delegáció jött a fiatal szülőkkel. Képzeld el! Négy gyerek egyszerre. Mire egyik jól lakik, elkezd sírni a másik, felébreszti a harmadikat, miközben a negyediket pelusozod és mire végeznél, kezdheted elölről. Nem lehet könnyű.

Szóval, ha lehet, eleinte te is kérj majd segítséget. Aztán, amikor úgy érzed, megpróbáljátok egyedül. Mire megszületik a kistesó, az első babátok már bevonható lesz bizonyos dolgokba.

Kitartást és sok boldogságot!

2010. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem semmi, 4es ikrek! Hát, nem lehet könnyű nekik...

Segítség tuti lesz, anyukám nyugdíjas, és most is sokat segít (bár jelenleg győzöm egyedül) meg a férjem is mindenben segít a baba és a háztartás körül.

Holnap tesztelek érzékenyebb teszttel hogy tuti-e.

2010. jún. 14. 10:38
 9/14 anonim ***** válasza:

10:21-es vagyok

Na, akkor meg tényleg nincs min aggódnod. Ha ennyien segítenek, akkor ne pánikolj, élvezd a babavárást és használd ki a hátralevő időt a 8,5 hós babáddal. Azt írtad,egyébként is szeretettek volna kistesót. Hát itt van, igaz nem Ti választottátok meg az időpontot, de ő most szeretne hozzátok "költözni". Mégegyszer sok boldogságot!

2010. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp kiélvezem az időt, remélem utána is meg tudom adni ezt a szeretetet Neki. És persze a picikének is mert Őt is nagyon boldogan fogadjuk/várjuk! A férjem még nem tudja.
2010. jún. 14. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!