Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hós ikreim mellett (császáro...

3 hós ikreim mellett (császárosak) ismét terhes lettem, mennyire veszélyes ilyen kis korkülönbség a terhesség szempontjából?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Én nem gondolom, hogy veszélyes lehet. Gratulálok!
2010. nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem veszélyes, ismerek olyan anyukát, akinek csak kb 1 év külömbség van a babák között, nem volt semmi baj. Csak nehéz lesz 2 pici mellett terhesen, ő is ki volt készülve rendesen. Gratulálok a babákhoz!
2010. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Szia!Én se hiszem,hogy veszélyes lehet.:)Nem lesz kicsit nehéz neked 3 kicsivel?Gratulálok?:)
2010. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
A párom 6 hónapos volt amikor az anyukája ismét teherbe esett. Megoldotta anyósom, bár az kicsit rossz volt hogy a férjem innentől nem tudott szopni! Szegénykém! Azóta is cici függő! Vicc volt!!!
2010. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom miért írják, hogy nem veszélyes. Császár után min 1 évet érdemes várni. Ikerterhességnél a méh pedig lassabban regenerálódik, mert nagyobb megterhelésnek volt kitéve. Nem lesz egyszerű dolgot, de fokozott odafigyeléssel nem lehet gond. AJánlom, hogy mindenképp kérd ki egy orvos véleményét is. Egyes terhességnél egyszerűbb dolgod lenne, de császáros ikerszülés után macerásabb.(Nekem is ikreim vannak, tudom miről beszélek.) Képzeld el mikor 7-8hónapos terhesen 2 8-10kg babát kell emelgetned. Még terhesség nélkül is megterhelő. Ha belevágsz akkor ajánlom, hogy fogadj magad mellé segítséget(akár az önkormányzat is segíthet). Jól fog jönni. Pláne, ha megszületik a pici :)

Sok sikert hozzá és kitartást!

2010. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen irány az orvos, mert a heged még talán nincs teljesen begyógyulva.

Egy ismerősömnek elkezdett szétnyílni, emiatt a 2. babát kicsászározták a 36.héten. És náluk 1 év után sikerült teherbe esnie.

Neked ez veszélyes lehet, hogy csak 3 hónapja szültél.

És sem értem miért írják, hogy nem veszélyes, mikor az.

2010. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát természetes szülésről ne is álmodj, marad a császár.
2010. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem veszélytelen a dolog,főleg hogy ikreket hordtál ki előzőleg.Jobban meg volt terhelve a méhed. De,odafigyeléssel,sok UH-val biztosan nem lesz gond! Jó egészséget Nektek! :)
2010. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én is császáros voltam és egy év "türelmi időt" kértek az orvosok.
2010. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tudom miért írják,hogy nem veszélyes!!!!Sajnos nagyon veszélyes!Azonnal orvos!4 és fél hónapja volt császárom és akkor azt mondta a doki,hogy legalább egy év az újabb terhességi,de az sem baj,ha két év!Mert a méheden a vágás még szétnyílhat!Ha elmégy dokihoz,megírod,hogy mit mondott?Én nagyon drukkolok,hogy ne legyen bajotok!:)
2010. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!