Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hetesen kimutatja a teszt a...

2hetesen kimutatja a teszt a babát? Ultrahangon lehet ilyenkor látni vagy nem?

Figyelt kérdés
Nagyon kivácsi vagyok mert lehet,hogy 2hetes terhes vagyok de hüvelyi ultrahangon nem vett észre a doki semmit de mikor nyomogatta a hasamat és vizsgált azt mondta,hogy van valami.9.6mm vastagságú a nyálkahártya.Az utalhat babára vagy nem?Eddig még nem volt ilyen vastag a nyálkahártyám.
2008. dec. 17. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A terhességet a menstruáció első napjától számolják. Úgyhogy egy normális 28 napos cilkusnál és ha már késett akkor legfeljebb úgy kb. 4 hetes terhes lehetsz. Ilyenkor még az ultrahang nem lát semmit csak hogy vastag a nyálkahártyád. Várj még 2 hetet és akkor már a petezsák is látszódni fog.
2008. dec. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
drágám két hetesen hogy mutatná ki? még négy hetesen is gyakran nem találják meg. Megértek mindenkit hogy minél előbb tudni szeretné de hát VÁRNI kell. a vastag nyálkahártya nem utal semmire. akkor is ilyen ha meg fog jönni. de reméljük baba lesz:-)
2008. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha sikerült én is kb két hetes vagyok. Nagyon nehéz kibírni én tudom, de próbáld meg, mert ha negatívat tezstelsz, csak csalódott leszel...közben meg lehet, hogy ott fejlődik benned egy kis élet.

Fogd fel úgy, hogy milyen szépen fog indulni az újév.

Üdv.

2008. dec. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!