Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Prima home terhességi tesztről...

Prima home terhességi tesztről mi a véleményetek? Dm-es.Mindegyiknél időn belül behúzza a második csíkot,majd ahogy kiszárad a tesztcsík,szépen lassan el is tűnik.Köszönöm ha megosztod a tapasztalatod.

Figyelt kérdés

#terhességi teszt #pozitív #halvány csík #Prima home terhességi teszt
2022. márc. 18. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen márkájú tesztet próbáltál? Úgy tudom, hogy 10 perc után eltűnhet, vagy épp megjelenhet második csík, de a 10 percen belüli eredményt kell nézni. Én a helyedben másik tesztet is kipróbálnék.
2022. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
X-epilnél nem tűnik el a csík se a Facelle-nél.
2022. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor negatív.Ami tuti pozitív, az határozott csík.
2022. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha + az marad nem tünik el, inkább erős{dik amikor szárad.

Inkább az lehet, ahogy telítődik a színnel, akkor látod, de mivel nincs terhesség nem köti le a festék anyagot.

2022. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok és sokféle tesztet csináltam már 4 vetélés miatt, de eltűntő csíkot még sose tapasztalat. Inkább, mint az előttem válaszoló írja, hogy száradás után erősebb lett.
2022. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ma csináltam egy ilyen tesztet, igaz korán, ahhoz képest, mert volt egy megérzésem. Egy halvány vékony csíkot láttam rajta időn belül, ami órákkal később eltűnt :(
2022. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi lett az eredmény, kérdező? Nekem is ugyanez: Prima teszt , mindkettőnél élénk 2 csík majd eltűnik a tesztcsík, csak a kontroll marad meg.
2022. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia.Amikor eltűnt a csík,akkor negatív volt... 1 hónapra rá lettem pozitív.Akkor már nem tűnt el.
2022. aug. 23. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!