Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A málnalevél teával kapcsolatb...

A málnalevél teával kapcsolatban, és más hatékony dolog a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
Találtam egy érdekes oldalt, a málnalevél és több jó dolog a fogamzáshoz.
2010. szept. 14. 09:32
 1/5 A kérdező kommentje:
2010. szept. 14. 09:32
 2/5 A kérdező kommentje:

málnalevél-tea


A málnalevél teát csak a terhesség utolsó haónapjában szabad inni, mert ez segít a méh tágulásában. A babának akkor nem árt, de aki szeretne teherbe esni, az ne tágítsa a méhét...


Ez is ezen az oldalon olvasható!

2010. szept. 14. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A málnalevél teával kapcsolatban már Én is írtam ki kérdést,mert egy csomó egymásnak ellentmondásos cikket olvastam róla.Elkezdtem inni pár napig,ízlett is,de iit lebeszéltek róla,úgyhogy áttértem a cickára.Nem tudom,de nagyon érdekelne enegem is,hogy most akkor mi van a málnalevél teával????
2010. szept. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon, amit bemásoltam le van írva, hogy aki babát szeretne, ne tágítsa a méhét málnalevéllel, onnan másoltam ki.

Én is cickát, meg palástfüvet iszom.

2010. szept. 14. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy olvastam több helyen, hogy a málna a 36.héttől, a cicka pedig előtte. Nekem bejött...(vagy ki tudja mi, de egy hónappal később megfogant a babám.Ma már 4 hónapos :-) és egyébként minden esemény után felraktam a lábam a falra. gyertyába...hogy ki ne jöjjön.)A málnát pedig nem tudtam inni, mert már a kórházban dekkoltam.
2010. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!