Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vettem egy Clearblue digitális...

Vettem egy Clearblue digitális ovu tesztet. Azt írja, hogy használat előtt 4 órával ne fogyasszunk folyadékot és ne pisiljünk, ezért a reggeli első vizeletet ajánlja. Szerintetek a reggeli vizelet megfelelő az ovu teszt elvégzéséhez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Tudtommal az ovutesztet este kell használni, de semmiképp ébredés után.
2010. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ovuteszthez délután kell pisilni, mert az LH csúcs délután szokott lenni. De előtte 2-3 órát tényleg ne igyál, hogy sűrű legyen. HCG teszthez jó a reggeli
2010. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Este 6 órakor kell használni, mert addigra a legmagasabb az Lh.

Előtte két órán keresztül ne igyál, és ne menj pisilni sem, úgy lesz jó az eredmény.

2010. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, Mindenkinek! Én is így tudtam! Köszönöm, hogy megerősítettétek!
2010. szept. 14. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
En lassan 1 eve hasznalok minden honapban Clearblue digitalis ovutesztet. Szinte minden egyes alkalommal reggeli elso vizeletbol csinaltam es mindig szepen idoben lett pozitiv. Persze akkor is az volt, mikor epp ugy alakult, hogy delutan tudtam csak.
2010. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megírtad! Elég nehezen bírom, hogy du. 4 órán keresztül nem pisilhetek. :)
2010. szept. 17. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!