Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor, ha a hőmérőm...

Mi van akkor, ha a hőmérőm (higanyos) 37 fokot mutat és egy másik (digitális), azon meg 36.4 van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az van, hogy valamelyik hőmérő rossz. Valószínű a digitális...
2011. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínű valamelyik nem jó. De melyik, ugye :D Szerintem vegyél még egyet; pár száz Ft a patikában egy digitális, és egyik reggel 3mal mérj ;)
2011. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:D bár szivem szerint a sajátomnak hinnék :)
2011. júl. 18. 13:12
 4/12 A kérdező kommentje:
bocsánat,most látom elírtam,nem higanyosom van hanem alkoholos.az az újabb változat higanyos helyett vezették be.
2011. júl. 18. 13:17
 5/12 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: Folyadékkristályos nekem is volt (úgy néz ki mint a higanyos), de az egy nagy rakás *. Akkor a másiknak higgyj szerintem.
2011. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen bevált az alkoholos, szerintem egyáltalán nem egy nagy rakás szar. 1 éve mérem vele és minden ok, igaz, ez már a második, mert az elsőt eltörtem.
2011. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szia.és te is nehezen rázod le?a tiéd mennyibe került?az enyémért elkértek 1200 ft-ot.elég magas a hőm ebben a hónapban és reménykedem,h nem a hőmérő a rossz.
2011. júl. 18. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint. Én konkrétan egy idő után nem tudtam lerázni. Visszavittem a patikába és a patikus hölgy mondta, hogy rengeteget visszavisznek, mert nem jók.
2011. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 800 Ft-ért vettem. Ha sokat használod, egy idő után tényleg nehéz lerázni. De fogni kell egy zoknit, érzékelővel lefelé beleteszed, majd a zokni száját megfogod és elkezded pörgetni az egész zoknit a "szájánál" fogva. 10-15 mp alatt lemegy a centrifugális erőtől. Az elsőt én is csak így tudtam lerázni, de a második még teljesen jó, pedig januárban törtem el az elsőt.
2011. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
:D hát, aranyos mutatvány, de azért, ha veszek valamit, az a minimum, hogy ne zoknival kelljen bűvészkedni vele. Sokat használni meg naná, hogy sokat használom, minden reggel. Én ahogy mondtam visszavittem és vissza is vették.
2011. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!