Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Belinkelnétek nekem a hőgörbéi...

Belinkelnétek nekem a hőgörbéiteket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 13:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves Ria1983! Szoktam találkozni a kérdéseiddel, a görbéddel és tényleg érdekes, hogy azt írják, hogy már megvolt ovud, miközben nem ment fel a hőd. Sokszor azonnal leoltják embert, ha ilyet kérdez, hogy megtörténhet-e a tüszőrepedés a hő megemelkedése nélkül! Mindig az a válasz, hogy kizárt, most meg mégis lehetséges? Én már nem tudok ezen eligazodni. Én arra gondolnék, hogy a 19. ciklusnapon lehetett ovud, ha továbbra is emelkedne a hőd, de ahhoz meg a nyák nem passzol, úgyhogy nem tudom.

Sajna nekem sem emelkedik a hőm :(

Én kívánom neked, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd!! Drukkolok!!! +++++++

2010. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia! Segítenél nekem hogy nálam mit látsz? Érdekelne nagyon.

[link]

2010. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, sajna vagy nem volt peteérésed még, vagy nem tudom, mert a hőd olyan kis hullámvasutas. Nekem is volt hasonló:(
2010. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez elkeserítő hír volt,de bármi lehet mert a nyáron meg a tüsző nem tudott kiszabadulni,de akkor végig 36 fokos voltam,nálam az az alap hő.
2010. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó diagramos vagyok,azt nem írtam hogy ez szájban mért hö,a hüvelyben higanyos hőmérővel ébredésnél 36,9 szinte mindig 1-2 tized eltéréssel.Nappal majdnem 38
2010. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!